Dřevěné podlahy jsou nenahraditelné

Na trhu existuje nespočet druhů podlah – od levných imitací až po ty autentické. Dřevěné podlahy stále patří mezi nejvyhledávanější – a není se čemu divit, jejich vzhled a funkčnost je nenahraditelná. Představíme vám několik důvodů, proč o dřevěné podlaze začít uvažovat.

 

1. Přirozený vzhled

Dřevěné podlahy dodají vašemu domovu nejen eleganci, ale i teplo. Dokonce podle většiny lidí dřevěné podlahy prostor opticky zvětšují. Ovšem, aby celá místnost působila přirozeně, je důležité ji sladit s ostatním nábytkem v interiéru.

 

2. Snadná údržba

Podlahy z tvrdého dřeva se neuvěřitelně snadno udržují čisté. Můžete je zametat, čistit pomocí páry, vysávat, umývat. Jejich velkou výhodou je i velká odolnost vůči skvrnám. Máte podlahu dlouho a už se vám nelíbí její barva? Nemusíte měnit celou podlahu, stačí ji znovu nalakovat speciálním tónovaným lakem dle vašeho výběru.

 

3. Odolnost

Hlavním důvodem, proč si lidé dřevěné podlahy pořizují, je jejich odolnost vůči okolí. Masivní dřevěné podlahy není tak jednoduché poškrábat nebo promáčknout. Jejich povrch vydrží díky správné údržbě i několik desetiletí. Mezi další důvody patří i jejich stálý vzhled tvrdého dřeva i jejich akustika. Dřevěné podlahy totiž tlumí duté zvuky nebo vibrace – často se tento typ podlah vyskytuje v tanečním či hudebním studiu.

Hledáte podlahy, které se rychle a jednoduše nainstalují a namontují? Nechte se inspirovat a nahlédněte do nabídky dřevěných podlah Boen DesignWood. Jedná se o třívrstvé dřevěné podlahy, které jsou proti okolním vlivům chráněny speciálním lakem, jenž dodává podlaze přirozený vzhled. Mezi jejich dekory můžete najít oblíbený dub bílý, dub Arizona nebo i bílý jasan.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/