Hliníkové zábradlí: Bezpečí schodiště především

Na prvním místě by vždy mělo být a také je bezpečí nás a našich nejbližších. Máte to tak také, že ano? Dbát bychom na něj měli skutečně neustále. Lidového „majzla“ bychom měli dávat speciálně na místech, na nichž vážný úraz skutečně hrozí. A tím je rozhodně schodiště. Proto je kvalitní zábradlí nezbytností každých schodů. Co byste řekli vzhlednému zábradlí, za které nemusíte ani moc utrácet? To poskytuje hliníkové zábradlí od AL Zabradli.
  

Bezpečí především díky hliníkovému zábradlí
Hovoříme-li o bezpečí v souvislosti se zábradlím, máme na mysli terasy, balkóny, lodžie a schody, kde jsou zábradlí naprosto nepostradatelná. Aby však splnila svou bezpečnostní misi, musí vykazovat co nejvyšší kvalitu – prošla by zábradlí ve Vašem domě? Nejhorší variantou je čekání s rekonstrukcí či montáží zábradlí až do chvíle, kdy se skutečně někomu vážný úraz stane… Nechcete-li litovat chyby až do konce svého života, rozhodně neberte tuto zprávu lehkovážně. Hliníkové zábradlí je vhodnou variantou pro ty, kteří myslí na bezpečí i svou peněženku!

www.alzabradli.czwww.alzabradli.cz

Vzhledný doplněk doma i venku
Zábradlí však dnes již nemusí plnit funkci nevzhledného kusu kovu, který jen trčí ze země nebo ze zdi. Může zastávat roli blyštivé dominanty. Vzhled je velice variabilní – můžete si zvolit z fůry variant s bezpečnostním sklem (čirým, mléčným i kouřovým), ale i bez něj. A třešničkou na dortu je, že si jej máte možnost v pohodě namontovat sami za pomoci detailního videonávodu! Zvolit bezpečnostní zábradlí je jen a jen na Vás, to vše díky

www.alzabradli.cz