Dešťová voda může být užitečná

Máte rodinný domek a trápí vás fakt, že pro vaše běžné funkce musíte využívat pitnou vodu z řádu? Používání této vody se vám zbytečně prodraží a obzvláště při dnešních cenách vody. Jestli vás tato otázka také trápí, zamyslete se nad využíváním dešťové vody.  Dešťová voda vás nic nestojí a dokáže ušetřit vaše výdaje.
 
 
  

Využití dešťové vody je opravdu široké
Dešťová voda dokáže být pro domácnost velice vítaným pomocníkem. Její využití je opravdu široké a možností je mnoho. Mnoho z nás si dokáže využití dešťové vody představit pouze při zalévání květin nebo zahrady. V každé domácnosti je ovšem mnoho úkolů, které by dešťová voda zvládla stejně dobře, jako voda pitná. Nemáme na mysli vaření, ale například splachování WC, praní prádla nebo úklid. Až 50% pitné vody jde nahradit vodou dešťovou. To znamená 50% úsporu vašich výdajů za pitnou vodu.

dešťová vodadešťová voda

Kde a jak dešťovou vodu uskladnit?
Pokud chcete dešťovou vodu uskladnit a dále využívat, jistě nemůže být uskladněna ve starém sudu pod okapem. Dešťová voda musí být v nádržích, které jsou pro ni určené. Společnost ASIO vám takové nádrže nabízí. Jedná se o nádrže na dešťovou vodu AS-REWA. Tyto nádrže jsou podzemní nádrže, ve kterých se může skladovat dešťová voda, kterou chceme dále využít. Nádrže jsou připraveny pro napojení na různé rozvody vody, například na WC. Veškeré komponenty, potřebné pro dokonalou funkci a rozvody naleznete také v sortimentu společnosti ASIO, spol. s r.o..

Více informací najdete na http://www.asio.cz/cz/hospodareni-s-destovymi-vodami