Zalíbily se vám dřevostavby? Nechejte si ji postavit na klíč

Ve stavebním průmyslu se v současné době používají různorodé materiály k výstavbě rodinných domů. Přestože někteří jedinci nedají dopustit na klasickou zděnou stavbu, najdou se i zájemci o moderní a levnější dřevostavby. V následujících řádcích se na dřevostavby jako takové podíváme podrobněji.

U dřevostaveb se rozlišují dva typy. První variantou jsou roubenky a sruby, které znáte především z horských oblastí. Druhým typem jsou montované domy ze sendvičových panelů. U první zmíněné alternativy po vstupu do interiéru cítíte vůni dřeva, čemuž milovníci tohoto přirozeného materiálu neodolají. Ovšem je nezbytné počítat s mnohem vyšší pořizovací cenou v porovnání s montovanou dřevostavbou.

 

Pokud je cena rozhodující

Jestliže prahnete po vlastním bydlení, ale nechcete si brát pětimilionovou hypotéku na byt v centru města, zvolte levnější cestu, a tou je dřevostavba. Jedná se o nízkoenergetické stavení vytvořené podle vašich představ a požadavků. Dokonce si na své přijdou i zájemci o luxusní a prostorné bydlení, protože dřevostavby na klíč mohou být klidně i o výměře 500 metrů čtverečních.

Dřevostavby jsou navržené tak, aby byly nízkoenergetické, což znamená, že roční náklady jsou třetinové v porovnání s klasickým domem.

 

Kdo nabízí dřevostavby na klíč?

Jestliže hledáte specialistu na výstavbu dřevostaveb, doporučujeme podívat se na nabídku firmy www.pilamartinice.cz, která vytváří individuální projekty. Postará se o vše od projektu až po kolaudaci, a tak se stavbou nebudete mít vůbec žádné starosti. Potom jen přijdete a bydlíte, a to je opravdu velká výhoda, zejména pro časově vytížené lidi. Zároveň zajistí veškeré stavební práce, splní zákonné předpisy a použije moderní technologie. Vysněný rodinný dům vám bude stát už za pouhých 80 dnů.