Výhodné sety dřezů a baterií. Ano, ale volte kvalitu

Proč nekoupit dřez , který jsme si vybrali rovnou v setu s baterií a výrazně při tom ušetřit. Česká distribuce německého výrobce špičkových granitových dřezů Schock nabízí svým zákazníkům širokou škálu dřezů a baterií , které lze objednat v cenově výhodném setu. Neomezuje tak výběr českého zákazníka na jeden typ dřezu s jednou baterií , jak je běžné u většiny jiných prodejců.

 

Stejně jako pro Německo
Lze s potěšením konstatovat, že české zastoupení Schock zařadilo do setů zboží jen své vlastní značky , za kterou stojí svým dobrým jménem. Jedná se o běžné a stejné zboží ze standardní nabídky Schock pro Německo. Lze tedy počítat s vysokou kvalitou i komfortem..

dřezdřez

Pozor orientace podle ceny může být zavádějící
Na českých internetových nabídkách se totiž objevují se i sety poměrně známých značek dřezů kombinovaných s kvalitativně neodpovídajícími bateriemi levného dodavatele, které pak tvoří zdánlivě velkou slevu na setu. Obojí bývá vybráno tak, aby v první řadě bylo co nejlevnější a zdánlivě výhodná cena při zvážení vlastností vlasně tak výhodná není. Rozhodně bezpečnější je vždy držet se při výběru setu dřezu a originální stejně kvalitní baterie u jedné kvalitní značky. I tak pak bude set výrazně levnější , ale především na mnohem vyšší úrovni.

Proto, budete–li už vybírat dřez, nebo set vyvarujte se vybírání jen podle ceny na e-shopech. Několik, málo ušetřených stokorun Vás může velmi mrzet při jeho denním používání. Podezřele levné zboží í, stejně jako na materiály bez jména a složení zaplavují trhy. Jedná se zpravidla o sice laciné produkty, většinou vyrobené bez ohledu na materiálovou a stránku. Je třeba být rozumný a nenaletět jen na cenu. Kvalita něco stojí. Stačí přemýšlet selským rozumem.

Znaky „ levných“ baterií či setů:

  • Některé části jsou plastové , jen pokovené
  • Kartuše jsou menšího průměru , nebo dokonce nekeramické –plastové
  • Zastaralý design dřezu či baterie
  • Baterie jsou pojmenovány pouze kódem , nikoli značkou dodavatele dřezu
  • Baterie neexistuje ve standardní nabídce v katalogu dodavatele samostatně.
  • Plechové dřezy jsou tenké, kompozitní „granitové“ dřezy zní na poklep jako plast

Situace je příznivá ke koupi kvalitní značky
Mezi levnou produkcí a špičkovým značkovým produktem není u nejčastěji prodávaných tvarů granitových dřezů zpravidla ani 20 % rozdíl ceny. Rozdíl v užitných vlastnostech a např. trvanlivosti však může být obrovský. U baterií to platí 2krát tolik.

dřez

Spolehlivá cesta pro Granitový dřez
Zatím co u nerezových dřezů je přecejen širší nabídka, u granitových dřezů je jednoznačně první doporučenou volbou originál německý Schock . Lídr oboru , německý vývojář a výrobce Schock GmbH s 30-ti letou tradicí, zavedl nové receptury, které jsou viditelně hladší, všeobecně více odolné a to proti zašpinění v porovnání s průměrnou produkcí v oboru. Prémiový materiál Schock, Cristadur neoficiálně nazývaný též NanoGranit je spolehlivou volbou, která poskytuje v kuchyni maximální komfort.

O dřezech obecně: www.drezy.info
Granitové dřezy: www.granitove-drezy-baterie.cz
Citované akce: www.schock.cz