Moderní srubový dům překvapí svou osobitostí

Většina z nás má poctivé dřevostavby spojené s využitím klasické kulatiny nebo hranolů s širokým průřezem. Ty moderní na to však jdou mnohem úsporněji, aniž by ztratily cokoliv ze svých předností. A právě takové dodává na náš trh Woodlife.

Rodinné domy, typové sruby i letní víkendové chatky z dílny společnosti woodlife, která na našem trhu působí již jubilejních deset let, se v mnoha směrech inspirovaly tradicí roubených obydlí našich předků. Ukazují však, že kabát modernosti takovým stavbám sluší.  Osvědčené tepelně-izolační vlastnosti dřeva tak přirozeným způsobem propojují s osobitými prvky konstrukcí, které se svým vzhledem přizpůsobí městské zástavbě i otevřené téměř divoké krajině.

Individuální projekty i typové sruby

Nosíte i vy v hlavě své vysněné bydlení s krásnými dřevěnými stropy, velkou prosklenou galerií nad schodištěm a tesanými krovy? Svěřte svou představou odborníkům z Woodlife a spolu s nimi dejte své představě reálné obrysy.

Nebo se inspirujte jednoduchostí a elegancí již hotových staveb. Prohlédněte si typový srub Woodlife 87,5, oceňte jeho praktičnost a funkčnost, zadejte si nezávaznou poptávku a nakonec přizpůsobte celé dílo svým představám.

Praktická fotogalerie srubů vám ukáže, co vše je ve světě dřevostaveb možné. K dispozici jsou reálné fotografie hotových interiérů i exteriérů a v mnoha případech i dokumentace jednotlivých objektů po několika letech užívání. Stačí si vybrat prvky, jenž se vám líbí nejvíce a společně je sladit do osobitého celku, vystihujícího právě vaši osobnost a životní postoje.

Woodlife plní svým zákazníkům sny již řadu let. Jejich dřevostavby stojí na pevných základech masivu nebo kvalitního lepeného profilu s ambicemi přinášet radost více než jen jedné generaci svých spokojených obyvatel. Zažijte přírodu a obklopte se jí i ve svém každodenním životě. Díky Woodlife je to snadné.