Zbrusu nová koupelna velice levně!

Už tu  máme opět po létě podzim. Za oknem se začínají krásně vybarvovat a padat listy stromů, za výlohou e-shopu společnosti Levná koupelna zase začaly padat ceny. Pokud i Vy patříte alespoň částečně mezi milovníky slev, jistě i Vy podzimní měsíce milujete. Potřebujete-li navíc něco nového do koupelny či celou novou koupelnu, jistě nezapomeňte zavítat do tohoto výprodeje.

 

Chyťte příležitost super ceny za pačesy
sprchový kouptTaké v současnosti sháníte novou výbavu koupelny a nejraději byste ji měli za co nejnižší cenu? Pak není nač čekat, jelikož právě v této chvíli můžete ve výprodeji společnosti Levná koupelna nalézt na 140 výrobků do koupelny se značně sníženou cenovkou. Ano – 140! Od těch nejmenších doplňků až po sprchové kouty a infrasauny. Výběr je opravdu široký, tato akce však netrvá věčně!

Levná koupelna není jen sen
Mezi nejoblíbenější koupelnového zboží ve výprodeji patří sprchový kout LILA s akrylátovou vaničkou od společnosti IMPERIAL a stylová umyvadlová baterie YORK. Konkrétně na sprchový kout je sleva více než 30%, aktuálně jej seženete za pouhých 3990 Kč.

Mnoho koupelnových doplňků
Sháníte nábytek do koupelny, novou vanu, nové držáky a madla, umyvadlo, zrcadlo, dávkovač mýdla či něco jiného? Pak zajisté neopomeňte na tento výprodej koupelny. Mohli byste si totiž poté škubat vlasy, že jste utratili zbytečně moc peněz, když jste mohli hodně ušetřit. Více informací a kompletní nabídku společnosti Levná koupelna naleznete na

www.levna-koupelna.cz.