Zima je tady! Jsou vaše radiátory v dobrém stavu a stoprocentně účinné?

Zima dorazila už i do našich končin. Nikdo z nás nemá rád, když má zimu i v domě. Proto přichází čas položit si otázku, zda jsou radiátory, které máte doma, v dobrém stavu a funkční, případně jak vybrat skutečně kvalitní nové radiátory. To vše je třeba si dostatečně zjistit dříve, než byste se rozhodli pro nákup levných modelů, které mohou být nekvalitní.

 

 
  

 

Podle čeho vybírat radiátory?
Základem správného výběru radiátoru je znalost tloušťky a složení zdiva a rozměrů místnosti, kterou bude radiátor vytápět. Obecně platí, že radiátory by měly být stejně široké jako je šířka okna v místnosti. Vhodnou pomůckou je – abyste si byli jisti, že objednáte ten pravý typ – návštěva stránek iexpos.cz. Na těchto stránkách naleznete jednoduchou aplikaci, která vám pomůže najít ten pravý deskový radiátor přímo na míru. A pro odborníky je připraven i projekční software Techcon.

radiátor

Radiátory Korad jsou jistě správnou volbou
Radiátory Korad ( KOšické RADiátory) jsou jistě tou správnou volbou pro vytápění jakékoliv místnosti v domě. Jedná se o spolehlivou a prověřenou značku otopných těles. Zeptejte se na názor vašeho topenáře. Uvidíte, že radiátory Korad jsou opravdu kvalitní a spolehlivé. Výroba byla zahájena již v roce 1968. Pro výrobu radiátorů jsou využívány plechy vlastní výroby s tloušťkou 1,2 mm. Navíc záruka na všechny modely je 10 let. Na internetovém obchodu iexpos.cz najdete široký výběr deskových radiátorů pro správné vytápění vašeho domu a vybírat zde můžete z mnoha modelů, včetně rekonstrukční výšky 550 mm. Dokonce zde nabízejí i výrobu atypických a speciálních provedení. Iexpos.cz nabízí mnoho druhů a rozměrů deskových radiátorů, aby ve vašem domě již nikdy nebyla zima. Všechny modely zde najdete za skvělé ceny i s dopravou po celé ČR.

Kompletní nabídku radiátorů Korad naleznete na www.iexpos.cz.