Objevte výhody venkovních rolet

Hledáte kvalitní způsob zastínění pro váš dům? Nechcete mít stále starosti, že vám stínící prvky v interiéru překáží a zabírají místo? Neváhejte a pořiďte si venkovní rolety. Pokud se rozhodnete k jejich nákupu, jistě budete překvapeni velkým množstvím výhod a vysokou funkčností.

 
  

 

Výhody venkovních rolet
Venkovní rolety se stávají velmi oblíbenou součástí velkého množství moderních domů. Jejich hlavní přednosti spočívají především v úspoře energie ( až 40%), a dokonalém zatemnění a zastínění interiéru. To můžeme využít nejen v noci, kdy chceme být chráněni před ostrými světly zvenčí, ale také přes den, když si budeme chtít odpočinout. Stažené rolety také brání přehřívání nebo promrzání interiéru. Dále jsou rolety také výbornou ochranou proti hluku, zvyšují bezpečnost vašeho domu a chrání ho před povětrnostními vlivy.

venkovní roletyvenkovní rolety

Moderní rolety jsou nadokenní
Existuje více druhů rolet, které jsou na našem trhu k sehnání. Velice oblíbeným druhem jsou v současnosti nadokenní rolety. Tento druh rolet získal svůj název podle místa, kde je umístěna roletová schránka, tedy nad okenním rámem. Kvalitní nadokenní rolety nabízí firma Alurol spol. s.r.o. V sortimentu této společnosti můžete vybírat z mnoha kvalitních druhů nadokenních rolet pro váš dům. Můžete si vybrat modely, u kterých můžete schránku skrýt pod omítku nebo jí nechat viditelnou. Vybírat můžete také plastové nebo hliníkové lamely. Všechny lamely tato společnost nabízí ve 25ti barevných odstínech.

Kompletní informace a nabídku nadokenních rolet naleznete na www.alurol.com.