1 den Vás dělí od maximálního bezpečí!

Co v našem životě znamená jeden den? Pro někoho může být rutinou – vstát, když začne být světlo, jít spát, když je tma. Takových dní je přece mnoho. Stačí se však zeptat, co znamená jeden den pro někoho, komu se stala nějaká nepříjemnost – buď přímo dotyčnému či někomu z jeho blízkých se přihodila nehoda či jiné neštěstí. Speciálně když hlavní roli ztvárnila nedbalost. Jeden den může vše změnit – a to jak v pozitivním slova smyslu, tak i v tom negativním. Účinnou prevenci před mnohými neštěstími Vám zajistí bezpečnostní dveře od společnosti D&L mont.

 

Jeden den může vše změnit…
www.dlmont.czJak jsme již zmínili v úvodu, pro někoho může být den zcela nedůležitou součástí jeho života. Po celém světě jsou však lidé, kteří oprávněně tvrdí, že jim jeden den změnil celý jejich život. Buď se jim, nebo někomu z nejbližších stala nějaká nehoda. A nejhorší je to, že většině z těchto neštěstí lze zabránit. Chcete si také do konce života vyčítat, že jste dostatečně nezabezpečili svůj vlastní domov, ač jste mohli? Jsou situace, kdy jsou následky bohužel trvalé.

Bezpečnostní dveře za jeden den!
Chraňte proto díky bezpečnostním vchodovým dveřím své obydlí! To je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou kdy člověk může pro sebe a své blízké vykonat – poskytnout své rodině a blízkým maximální možné bezpečí. A právě toto bezpečí Vám zajistí bezpečnostní dveře GERDA, NAPAKO, SHERLOCK a SECURIDO. A to i přesto, že nechcete, aby přestavby trvaly moc dlouho. Výměna za nové bezpečnostní dveře včetně zárubní (futer) provádí D&L mont vždy za pouhý jeden den!

Investice jednoho dne, který zajistí bezpečí
K instalaci zárubní do zdí je použito speciálních rychletuhnoucích betonových směsí, které lze použít jak v interiéru, tak i exteriéru téměř za každého počasí. A to včetně štukování ostění. Za jeden den tak můžete mít úplně nové bezpečnostní vchodové dveře, jež zajistí celé Vaší rodině klid a bezpečí. Zda tento jeden den Vašeho života investujete, rozhodne, zda změníte nebo nezměníte mnoho dalších dní mnoha dalších lidí. Pro více informací o bezpečnostních dveřích stačí navštívit

www.dlmont.cz.