Nová okna a dveře pro váš dům? Okna JIS zajistí kompletní realizaci.

Rozhodli jste se, že vyměníte stará okna a dveře za nové, hledáte však výrobce a dodavatele kvalitních produktů? Přesně jím je společnost Okna JIS, která se na trhu pohybuje již více než 30 let. Budou se pídit po všech vašich požadavcích, proberou s vámi cenové rozpočty a možnosti, které z nich vyplynou. Jakmile bude vybráno, měření provedou odborníci, kteří nic neponechají náhodě. Následně bude vše vyrobeno a dodáno dle domluvy, vy se budete moci těšit jen na výslednou instalaci. Tím však jejich práce nekončí, samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis. Co Okna JIS nabízí?

 

Okna i dveře po váš dům

Okna JIS nabízí okna i dveře z celkem 3 materiálů, mezi kterými můžete vybírat. Které z nich to budou?

Jako první se pojďme podívat na plastová okna a dveře. Ty se pyšní dobrým poměrem ceny a kvality, jsou nenáročné na údržbu a nabízí se v mnoha barevných variantách. Velkým benefitem navíc je, že barva oken či dveří může být z každé strany jiná.

Druhou dostupnou variantou jsou okna a dveře z hliníku. Tento materiál se co do oblíbenosti potýká se stále větším úspěchem. Hliníková okna a dveře jsou vysoce moderní. Co se týká oken, hodí se všude tam, kde stojíte o velkoformátové rozměry a to proto, že hliníkové profily mají dobrou nosnost. Hliníkové dveře je možné využít nejen pro vstup do domu či bytu, ale také pro vstup do panelových domů nebo kancelářských prostor, jsou velmi odolné.

Posledním materiálem je dřevo a zastupuje starší, ale stále oblíbený materiál, ze kterých jsou okna a dveře vyráběny a dodávány. Hodí se k modernímu obydlí, ale také do památkově chráněných oblastí, kde jiný materiál pro tyto účely není možné využít.

Ve všech případech se můžete spolehnout na dobrou tepelnou i zvukovou izolaci.

Okna JIS dále nabízí výběr kvalitních kování a bezpečnostního zasklení. Oba tyto aspekty se budou následně podílet na vytváření bezpečného domova.

 

Co dalšího Okna JIS nabízí

Kromě toho, že si sami nebo s pomocí odborníků budete moci z jejich portfolia vybrat okna a dveře dle libosti, nabízí také vnitřní i vnější stínící techniku, sítě proti hmyzu a vnitřní i vnější parapety. Pokud budete mít zájem o zušlechtění zahrady a vytvoření přístřešku, kam se budete moci ukrýt v létě i v zimě, budete si zde moci sjednat realizaci zimní zahrady nebo také pergoly z kvalitního hliníkového profilu.

Neváhejte a obraťte se na profesionály z oboru, kteří jsou připraveni pomoci vám s těžkými otázkami, výběrem a v neposlední řadě také s realizací.