Chcete si koupit kvalitní dřevěná okna? Oslovte českou společnost JIS

Máte rádi, když rekonstrukce nijak výrazně nezmění vzhled domu? Anebo jste vyznavači tradičních materiálů a postupů? Možná máte rádi přírodní materiály. Tohle vše vede mnohé z nás k tomu, že do svých nemovitostí kupujeme dřevěná okna. Jestli právě teď hledáte kvalitního dodavatelé krásných dřevěných oken s vysokou životností, obraťte se na společnost JIS s více než třicetiletou tradicí.

Dřevěná okna od JIS

Společnost JIS dodává dřevěná okna díky spojení tradičních postupů, moderních technologií a těch nejlepších dřevin z České republiky. Jedná se o okna s promyšlenou konstrukcí, vysokou životností, vzhledem, jež se vám jistě zalíbí a jednoduchým ovládáním. Právě tento typ oken patří ke klasice, která je ověřená léty nejvíce.

Přednosti dřevěných oken

Jestliže se rozhodnete pro dřevěná okna od JIS, získáte okna se skvělými izolačními vlastnostmi. Jak tepelně izolační, tak protihlukové vlastnosti tohoto typu oken jsou výborné díky dvojici kvalitního těsnění.

Okna jsou funkční i designová zároveň. Mají promyšlený konstrukční systém, profil hranolu, izolační sklo i těsnění, což jako celek zlepšuje funkčnost a životnost dřevěného okna.

Vysoká odolnost je zaručeně díky speciální povrchové úpravě. Jsou odolná vůči plísním i dřevokazným houbám.

Při správné péči mají dřevěná okna skutečně vysokou životnost.

EURO okna i špaletová okna

Společnost JIS má pro vás jak EURO okna, tak špaletová okna. U EURO oken můžete volit 4 varianty profilů, u špaletových oken je k dispozici 1 varianta profilu.

Spojit se společností se můžete telefonicky na tel. č. +420 257 961 150, prostřednictvím e-mailové adresy zbuzany@jis.cz, na jejích webových stránkách jis.cz můžete nechat vaše tel. číslo a firma vám zavolá, anebo vyplnit poptávkový formulář.

S okny od JIS budete zajisté spokojeni. Stačí si vybrat.