Díky foukané izolaci můžete výrazně ušetřit

Foukaná izolace je metoda, kterou lze efektivně zateplit minerální vatou především stropní konstrukce a mezistřešní prostory. Tato technologie izolování má hned několik zajímavých výhod. Nevýraznější z nich je fakt, že díky tomuto způsobu izolace můžete velmi významně snížit náklady na vytápění…Jak na to?

 
  

Ušetříte až 30%
Z domácnosti ale i jiných prostor uniká nejvíce tepla právě stropní konstrukcí, protože tento prostor není dostatečně izolovaný, a právě to je nutné si uvědomit. Díky efektivní izolaci stropního prostoru minerální vlnou totiž můžete ušetřit až 30% nákladů na vytápění a to už je velmi zajímavé číslo.

Jak vše probíhá?
Prvním krokem k efektivní izolaci je kontaktovat odborníky. Ty jsme našli za vás. Na izolaci pomocí foukané minerální vlny se specializuje již více než 16 let společnost Foukané izolace s.r.o. Společnost nabízí nejen profesionální práci, ale i velmi příjemnou cenu a dostupnost jejich práce po celé České republice.

www.foukaneizolace.cz

Rychlá a kvalitní práce je Vaší výhodou
Práci – tedy izolaci stropního prostoru minerální vlnou – provedou rychle (cca za 5 až 6 hodin) a to bez nutnosti jiných doprovodných prací jako je bourání nebo přestavování. Kde je možné izolovat? Metoda foukané minerální vlny nemá téměř žádná omezení, použít se může na vazníkové konstrukce, trámové stropy, pultové střechy i volné plochy. Využít se dá v domácnostech ale i v průmyslových budovách či objektech občanské vybavenosti.

Garance vysoké kvality = nadstandardní záruky
Na izolaci pomocí metody foukané minerální vlny poskytuje společnost Foukané izolace s.r.o. extrémní záruku v délce minimálně 60 měsíců a navíc vám přináší i velmi příjemnou cenu.

Kompletní informace najdete na www.foukaneizolace.cz.