Pořiďte si rolety pro střešní okna včetně moskytiér a ciťte se doma lépe

Majitelé podkrovních prostorů vědí, jak velkou roli hraje slunce i denní doba v tom, jaké je v prostoru „pod střechou“ klima. Jakmile totiž začne svítit slunce, stačí pár hodin a v interiéru je velmi teplo. Proto je důležité opatřit střešní okna stínicí technikou, která bude prostor před sluncem chránit a paprsky nevpustí dovnitř.

Hezké a účelné rolety pro střešní okna

Zvolit si můžeme různé typy stínicí techniky. K těm stále oblíbenějším patří kvalitní univerzální rolety pro střešní okna, které fungují a jsou i esteticky povedené. Jedná se o Termotech V40 zatemňovací rolety pro střešní okna od termotecheshop.cz.

Uvedené zatemňovací rolety mají hliníkovou pigmentovou vrstvu, která je nanesená na zadní straně rolety. Díky této vrstvě se roleta umí postarat při stažené poloze o úplné zatemnění prostoru. To ale není vše. Povrchová úprava rolety se o váš komfort postará i v zimě, kdy nebude tak unikat teplo ven oknem, a vy zároveň ušetříte za vytápění.

Vyberte si rolety pro vaše střešní okna dle výrobce

Zvolit správný typ zatemňovací či zastiňovací rolety je na termotecheshop.cz snadné. Stačí zvolit dle výrobce oken, pro kterého jste se dříve rozhodli. V nabídce najdete rolety pro okna od VELUX, DAKEA, FAKRO, OPTILIGHT, ROOFLITE, DAKSTRA, LUMICA, SOLSTRO a TYREM.

Když zvolíte např. rolety pro střešní okna VELUX, stačí vybrat velikost okna a požadovanou barvu. Pro přehlednost a jistotu, že objednáte správně, je vždy u velikosti oken uvedeno jak označení, např. 102, tak i prosklená plocha a její velikost, např. v tomto případě 38,6 cm x 56,3 cm. Stačí změřit prosklenou plochu vašeho střešního okna a snadno si ověříte, zda vybíráte správnou velikost rolety. Z barev můžete volit např. béžovou, šedou, hnědou, modrou, žlutou a jiné.

Kompletní nabídku, kterou zahrnují i užitečné moskytiéry pro střešní okna proti hmyzu a další, najdete na termotecheshop.cz.