Vstupní dveře do domu či bytu, ale i na terasu. Vše na Okna JIS.

Hledáte kvalitní vstupní dveře do domu či bytu? Máte v úmyslu pořídit si nové dveře na terasu či balkon, které zároveň zajistí bezbariérový přístup? Anebo je vašim přáním rozdělit skleněnými dveřmi velkou místnost ve vašem obydlí? Se vším si poradí dlouhodobý výrobce oken a dveří Okna JIS. Společnost působí na trhu již více než 30 let a to nejen díky kvalitně odváděné práci, ale také díky spokojeným zákazníkům, kteří se vrací a šíří dobré jméno společnosti.

 

Bezpečné dveře do domu či bytu

Pokud mluvíme o vstupních dveřích, kromě jejich kvality a materiálu poptáváme jistě také určitou míru zabezpečení. Okna JIS nabízí plastové, hliníkové i dřevěné bezpečné dveře, přičemž ke každým z nich je dostupné také bezpečnostní kování na dveře, které bezpečnost zvyšuje. Takové kování poskytuje vícebodové uzávěry ovládané klíčem.

I přesto, že zamykání je vysoce kvalitní, jeho ovládání zvládnete pomocí klíče velice jednoduše. Vybírat můžete ze dvou druhů. První druh nabízí zamknutí pomocí otočného háku, který zabraňuje vzájemnému odtlačení rámu a křídla dveří. Druhá varianta nabízí kromě otočných háků také jejich kombinace se střelkami, které zabraňují vypáčení a vyzvednutí dveří a chrání proti prohnutí.

 

Bezbariérový vstup na terasu

Okna JIS nabízí celkem 5 variant posuvných systémů a díky velkému množství materiálů, barev, dekorů si určitě vyberete. Jejich výhodou je, že se výběrem můžete přizpůsobit téměř každému prostoru.

Velmi nadčasovou variantou je hliníkový HS portál, který se pyšní svou nadčasovostí a snadnou manipulací. Hliníkový profil je velmi pevný, a proto je možné využít ho pro nadstandardní rozměry, stejně tak představuje elegantní variantu lepeného rohu.

Dalšími variantami jsou například plastové posuvné systémy, posuvné dveře se systémem zamozavírání, sklopné a skládací dveře.

Obraťte se na profesionály v oboru a proberte veškeré možné varianty, které vám budou vyhovovat a vašemu obydlí slušet.