Okna JIS vás potěší svou funkčností, vzhledem i příznivou cenou

Ať už stavíte nový dům a právě jste se dostali k výběru těch pravých oken, nebo rekonstruujete a rozhodli jste se pro výměnu letitých oken, které nemají uspokojivé tepelně izolační vlastnosti, v obou případech můžete s důvěrou sáhnout po oknech od společnosti JIS, s.r.o. Jde o firmu s více jak 30. letou tradicí, u níž si můžete být naprosto jisti, že zakoupené zboží bude kvalitní, do detailů propracované a bude vám sloužit po mnoho let.

 

Okna pro vaše nemovitosti

Společnost JIS nabízí okna plastová, hliníková i dřevěná. Uspějete i v případě, že si přejete zhotovit velkou prosklenou plochu, která bude nepřehlédnutelnou ozdobou vaší budovy.

Dřevěná okna můžete vybírat z několika různých variant, a to ať už se podíváme na plastová či třeba hliníková okna. Zaměříme-li se na ta dřevěná, nechybí špaletová ani EURO okna. Vznikají spojením tradičních postupů, moderních technologií a nejkvalitnějších českých dřevin. Mají promyšlené konstrukce, dlouhou životnost a krásný vzhled, který je dřevu vlastní. Samozřejmostí je snadné ovládání.

 

Zachovejte si špaletová okna

Pokud jste po desítky let na vašem domě otvírali špaletová okna, i při jejich výměně si je můžete bez obav znovu pořídit. JIS nabízí moderní, současná špaletová okna, která splňují přísné normy při zachování původního vzhledu historických staveb, ale také vysoké požadavky na tepelně izolační vlastnosti, ovládání i bezpečnost. Nejen v památkových zónách, kde jsou velmi často vyžadování, se však tato okna uplatňují. Náramně se hodí i do moderních roubenek a stylových novostaveb.

 

4 druhy EURO oken

Jestliže jste rozhodnutí, že zvolíte dřevěná EURO okna, JIS má pro vás 4 různé varianty. Masivní okenní rám i křídlo nabízí hodnoty prostupu tepla Uf zcela odpovídající dnešním náročným požadavkům v rozsahu 0,7 – 1,3 W/m2K při stavební hloubce rámu 78 – 106 mm.

Více o oknech, ale i dveřích, stínicí technice, parapetech a dalším výrobky, najdete na jis.cz.