3 možnosti moderního bydlení na Praze 5 – budete nadšeni!

 

Praha 5 patří k nejkrásnějším pražským lokalitám. O bydlení zde projevují zájem především rodiny s dětmi a mladí lidé, kteří touží po bydlení ve velkoměstě a současně po spojení s přírodou. Právě tyto dva požadavky umí Praha 5 a především její nové developerské projekty splnit dokonale!

 

1. Residence Výhledová – ve znamení technologických vymožeností

Prvním z velmi zajímavých projektů současnosti je Residence Výhledová, která se nachází v malebné lokalitě nedaleko Prokopského údolí. V rámci projektu jsou nabízeny byty Praha 5 s neobyčejnou výbavou – do bytů jsou zakomponovány moderní technologie Smart Home a kromě toho i množství nadstandardních prvků, které jsou zárukou opravdu luxusního života. Byty mají dokonce whirpool vanu, saunu nebo biokrb. V nabídce je celkem 15 bytových jednotek, včetně super prostorného bytu 5+kk o užitné ploše 192 m2 se zimní zahradou.

 

2. Sacre Coeur 2 bydlení s dokonalým situováním

Naším druhým tipem je projekt Sacre Coeur 2. I tento nabízí luxus a atraktivní lokalitu. Je specifický díky rozmanitost typů bytů. Vznikly zde totiž moderní lofty, střešní vily se zahradou i penthousy. Rezidence nabízí kromě luxusu i bezpečnost – rezidenti mohou využívat recepci a zaveden je i kamerových systém. I zde jsou k dispozici byty o velikosti 4+kk a větší, které jsou ideální pro rodiny!

 

3. projekt Barrandov Hills – šance pro každého

Do třetice vám chceme představit projekt Barrandov Hills, díky kterému si sen o spokojeném bydlení v Praze může splnit téměř kdokoliv. Projekt nabízí byty Praha 5 i o menších dispozicích – již od 1+kk. Při stavbě bytů byl kladen maximální důraz na bezpečnost. Byty proto mají bezpečnostní a protipožární dveře, k dispozici je vrátnice, která funguje 24 hodin denně a do areálu nevpustí nepovolané osoby. Místo je proto ideální pro mladé páry i rodiny s dětmi!

Uvažujete o koupi bytu? Nejdříve si zjistěte vaše finanční možnosti – pro základní výpočet poslouží hypoteční kalkulačka.