Akumulační nádrže jsou úsporné a zároveň účinné!

Cena energií se pravidelně zvyšuje a Vy přemýšlíte jak ušetřit? Pořiďte si akumulační nádrž od společnosti DZ Dražice! Akumulační nádrže dovedou udržet nahromaděnou tepelnou energii až do doby, když ji daný uživatel bude potřebovat pro další účely. Díky tomu se mnohonásobně sníží náklady na vytápění a teplem se přestane plýtvat. Potěšte nejen sebe, ale i svoji peněženku.

 

 
  

Kvalitní tepelná izolace je součástí balení
www.dzd.czAkumulační nádrže dodává společnost DZ Dražice spolu s kvalitní tepelnou izolací Symbio, která zajišťuje naprosto minimální ztráty tepla a tím ještě zvyšuje možnost Vašich úspor. Izolace Symbio je vyrobena z naprosto nezávadného polyesterového rouna, které je silné zhruba sto milimetrů. Izolace se na nádrž montuje v průběhu její instalace.

Jaké teplo lze využít?
Zdrojů tepla pro akumulační nádrže je opravdu mnoho a je pouze na Vás, který si vyberete. Akumulovat teplo tak můžete od kotle na tuhá paliva, tepelného čerpadla, solárních kolektorů, krbové vložky a tak dále. Podle zvoleného zdroje se Vám otvírají další možnosti využití akumulačních nádrží.

Akumulační nádrže lze použít i k ohřevu užitkové vody!
Mějte ještě více, než jen ukládání tepla v topném systému! Akumulační nádrže NADO dovolují navíc i přímý ohřev užitkové vody nebo její předehřev pro další zapojený ohřívač vody. Vše ovšem záleží na teplotě topné vody v nádrži. Zapojením akumulační nádrže na solární kolektory nebo tepelné čerpadlo užitkovou vodu spíše předehřeje a je nutné zařadit další ohřívač vody. Ten ji ohřeje na Vámi požadovanou teplotu.

Neváhejte a začněte šetřit! Pro více informací navštivte oficiální stránky společnosti DZ Dražice,

www.dzd.cz.