Nevíte si rady s návrhem nové kuchyně?

 

Kuchyně je nejvyužívanější místností každé domácnosti. Rozvržení nábytku a umístění jednotlivých druhů vybavení musí dokonale vyhovovat vašim potřebám. Pohyb a práce v kuchyni musí být zábavou, nikoliv utrpením. Zejména pokud v kuchyni každý den trávíte několik desítek minut. Máte v plánu rekonstruovat nebo realizovat kuchyň v novostavbě rodinného domu, ale nevíte si rady s jejím správným naplánováním? Svěřte tuto činnost profesionálům.

 

Obecné rady a tipy najděte, ale nespoléhejte na ně

Na internetu je možné najít velké množství článků, které radí, jaké rozvržení kuchyně je v současnosti nejvhodnější, jak na sebe mají navazovat jednotlivé kuchyňské zóny a v jakém stylu kuchyň zařídit. Nechte se inspirovat, ale myslete na to, že každý prostor je originální a každý z nás má na kuchyni odlišné požadavky a potřeby. Dokonalé navržení celé místnosti tak, aby vám vyhovovala v každém detailu, je velmi složité. Bez zkušeností v oboru je pravděpodobnost, že dokonalého výsledku dosáhnete vlastními silami, jen velmi malá. Hledejte kuchyně inspirace, abyste měli alespoň představu o tom, jak má vaše kuchyně vypadat. Samotné naplánování a provedení svěřte profesionálům.

 

Ideální varianta – kuchyně na míru s návrhem i realizací

Ideální variantou je, když najdete specialistu v oblasti kuchyní, který realizuje kuchyně na míru, tedy provedení návrhu přesně podle dispozic prostoru i následnou výrobu kuchyně a usazením na místo. Spolupráce s takovou firmou probíhá v několika krocích. Sejde se s vámi pracovník, který si změří daný prostor a zjistí, jaké máte na svou novou kuchyň požadavky. Zjistí požadavky na design, vybavení, spotřebiče, kování, rozmístění zón a další. Na základě zjištěných informací pak připraví 3D vizualizaci s cenovou nabídkou, kterou vám prezentuje. Po odsouhlasení tohoto návrhu a případném zapracování vašich připomínek může začít výroba samotné kuchyně.

 

JN INTERIÉR – specialista na kuchyně na míru

Předním specialistou na kuchyně a nábytek na míru je na našem trhu společnost JN INTERIÉR. Tato firma je ryze českou společností s cílem především maximálně vyhovět požadavkům zákazníka. V oblasti plánování a realizace kuchyní má dlouholeté zkušenosti. Svým zákazníkům nabízí množství výhod a bonusů – například vizualizaci návrhu zdarma nebo doživotní záruku na kování a doplňky nábytku od společnosti Blum.

Přesvědčte se sami na www.jninterier.cz.