Nano impregnace, voskování, strojní čištění podlah Praha

 

Pro impregnaci, voskování podlah Praha jsme se rozhodli s manželem zhruba před půl rokem. Práci jsme si objednali v rámci generálního čištění podlah na domě. Téměř v celém domě máme tvrdé podlahy, takže se nám zdálo dobré je  nějak impregnovat, aby se tolik neopotřebovávaly.

 

Firma A SEVIS LIPKA, s.r.o. nám zajišťovala i strojové čištění všech podlah v domě. Jednou za rok necháváme podlahy hloubkově vyčistit, protože spáry mezi dlažbou nejdou pořádně umýt. Barvy spár se nám totiž časem měnily a zešedly, i když jsem zkoušela spáry čistit, trvalo to zaprvé dlouho a zadruhé to nešlo normálním mycím prostředkem na podlahy vyčistit tak dobře, jako když nám podlahy umyli zaměstnanci z firmy kotoučovým strojem na čištění podlah.

 

Kotoučový stroj je na mytí podlah opravdu výborný. Srovnala bych to s čištěním rýžákem, ale nestojí to tolik času a práce. O možnosti voskování podlahy jsem se dočetla na stránkách firmy A SERVIS. Mají tam pěkně popsáno, kde se voskování používá a jak funguje, což se nám moc líbilo, protože nám voskování uchrání podlahu od znečištění, protože se už špína nedostane do přímého kontaktu s podlahou, takže se i lépe udržuje.

 

Vosk nám má na podlahách vydržet několik let, protože se nejedná o komerční prostory, kde by bylo potřeba ho měnit každý rok. Zatím máme navoskovanou podlahu šest měsíců a musím opravdu uznat, že to pro nás mělo cenu. Podlaha se udržuje úplně jinak, než předtím. Mytí je mnohem snazší, protože se špína nemůže zažrat do podlahy. S manželem jsme s firmou A SERVIS moc spokojení a doporučujeme ji.

 

 

 

Čištění, impregnace dlažby, marmolea, linolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité a průmyslové podlahy a kamenné podlahy v Praze

 

 

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. provozuje strojovou metodou čištění podlah – touto metodou realizují generální a hloubkové strojové čištění podlah. Jejich léty prověřená strojová metoda zaručuje kvalitní vyčištění jakéhokoliv typu podlah, které provádí odborně proškolení zaměstnanci.

 

 

Pro generální a hloubkové strojové čištění užívají kvalitní chemie, která je velmi zásaditá a vyčistí veškeré podlahy, jako jsou dlažby, marmolea, linolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy a kamenné podlahy. Strojovou metodou čištění uklidí podlahu důkladně i ve spárách a struktuře.

 

Tato metoda spočívá v použití správně zvolené chemie podle druhu podlahy, kterou poté kotoučovým strojem důkladně a hloubkově vykartáčují a odsají vysoce výkonným vysavačem. Chemie je nakonec zneutralizována tak, že po čištění podlahu umyjí pouze čistou vodou.

 

Voskem podlahu zakonzervují, tím pádem se nemusíte obávat hlubšího znečištění a poškození při používání podlahy. Průmyslový polymer je pololesklý nebo matný vosk, který podlaze dodá velmi elegantní vzhled, má také řadu dalších praktických výhod – na podlaze nejsou tolik vidět stopy, má mírný protiskluz, tím je nejen bezpečný, ale podlaha se také lépe udržuje.

 

Fluatací výrazně prodlouží životnost čištění podlahy, která je zhruba 1 rok, při obnově vosku starý odstraní a znovu nanesou nový. Tento vosk nabízí zákazníkům, kteří vlastní obchodní centra, tovární haly, ale také úřadům, institucím, nemocnicím, či školám, které tak chtějí zachovat podlahu stále hezkou.