Jediná šance jak nepřijít o majetek jsou certifikované dveře

 

Bezpečnost domácnosti a zajištění ochrany svého majetku jsou velice důležité součásti moderně pojatého bydlení. Vše to začíná od hlavních dveří, které mnohdy při svém výběru podceňujeme. Navštivte stránky společnosti Dlmont a přesvědčte se, jestli máte adekvátní ochranu.

 

Bezpečnostní dveře na prvním místě
Bezpečnostní dveře nám sice nezajistí, že se k nám žádní zloději nedostanou, ovšem jde o nevyvratitelný fakt, že jste podnikli všechny důležité kroky k maximální ochraně svého majetku. Lapkové amatéři se při pohledu na bezpečnostní vchodové dveře raději otočí, tomu věřte. Dle posledních statistik neustále narůstá bytová kriminalita. Pouhá část všech případů se podaří objasnit, s odcizeným majetkem se však s největší pravděpodobností už nesetkáte. Vaší poslední šancí je pojišťovna a zde hrají bezpečnostní dveře velkou váhu.

 

Pojišťovna kouká na bezpečnostní dveře
V případě, že pojišťovně dolíže důkaz o kvalitně zabezpečeném domově skrze certifikát, nemůže jinak, než vám vyplatit přesně to, co vám dle smlouvy náleží. Společnost Dlmont funguje na českém trhu již od roku 2005, takže přesně ví, jak mají kvalitní výrobky vypadat. Zdokonalte svou ochranu a nahlédněte i do velice zajímavé rubriky zabezpečení oken, kde naleznete nepřeberné množství příslušenství a doplňků, které navýší vaši bezpečnost. Okenní zámky jsou neméně důležitým prvkem.

 

Pokud vás zajímají i další informace, navštivte internetové stránky dlmont.cz