Římské rolety – efektivní módní hit

Římské rolety jsou velmi oblíbeným typem stínící techniky a to hned z několika důvodů. Mají velmi atraktivní design a jsou vysoce kvalitní a funkční. Představme si je…

 

 
  

 

Netradiční prvek v interiéru – to jsou rolety
Římské rolety v první řadě vynikají svým jedinečným designem. Mají zajímavé nařasené záhyby a na rozdíl od běžných typu rolet se skládají vzhůru. Dokáží tak v interiéru vytvořit velmi zajímavý prvek, který ocení všichni milovníci krásných věcí.

Snadná obsluha maximální funkčnost rolet
Římské rolety nejsou jen designovým doplněk. Jejich efektivita stínění je velmi vysoká, takže dokáží zajistit velmi příjemný stín. Sluneční paprsky proti nim prostě nemají šanci. Jejich velkou výhodou je také jejich snadná údržba. Rolety se totiž dají prát v lázni s teplotou 30°, nemusíte se přitom bát, že ztratí svou funkčnost nebo barvu. Lehké je i jejich ovládání. Ovládají se velmi jednoduše pomocí řetízku nebo také pomocí motorového pohonu s dálkovým ovládáním . Novinkou na českém trhu jsou bateriové motory, které nepotřebují přívod elektrického proudu.

www.rolrols.cz

Rolety, barevné variace pro každého
Širokou nabídku římských rolet pro vás připravila společnost ROLROLS s.r.o. V jejich nabídce najdete římské rolety v mnoha barevných provedeních a s mnoha zajímavými motivy. Záleží jen na vás, které si vyberete. Římské rolety se hodí do všech místností, nádherně vyniknout například v obývacím pokoji nebo ložnice – dodají jim nádech luxusu. 

Více informací o římských roletách i další nabídce společnosti najdete na

www.rolrols.cz.