Pozor! Laurens již brzy otevře nové moderní radiátorové studio!

Laurens – specialista na designové a zároveň technicky inovativní radiátory, již brzy otevře další moderní radiátorové studio a to na území města Brna! Co pro vás Laurens připravuje?Budete si vybírat v pohodlí a klidu

Nové brněnské studio je určeno pro všechny, kdo chtějí najít efektivní způsob topení pro svůj dům, byt nebo i kancelář. V nové vzorkové prodejně si budete moci pěkně v klidu a absolutní pohodě a za asistence odborníka prohlédnout většinu radiátorů Laurens. Cílem nového radiátorového studia bude usnadnit vám výběr radiátorů a současně poskytnout i odborné rady z oblasti interiérového designu se zaměřením na vytápění. To vše samozřejmě zdarma, bez jakýchkoliv závazků a navíc v příjemném prostředí a samozřejmě i s občerstvením!

Výběr bude stát za to!

Designové radiátory od společnost Laurens představují efektivní způsob, jak v domácnostech ale i jiných prostorách topit a navíc vyplňovat prostory určené pro radiátory pěkným designovým prvkem, za který se rozhodně nebudete stydět. V nabídce najdete širokou škálu různě dekorovaných radiátorů nebo otopných těles. Najdete u nich designové bytové radiátory, litinové radiátory v retro stylu, ocelové radiátory z vinutých trubek, ocelové článkové radiátory, praktické koupelnové radiátory a řadu dalších. Záleží je na vás, které si vyberte. Všechny stojí za to!

Nové studio bude mít své sídlo na adrese – Bubeníčkova 562/16, 615 00 Brno-Židenice. Přímo naproti radiátorového studia je podél silnice dobré parkování (popř. lze využít parkoviště u Kauflandu či parkování v přilehlých vedlejších ulicích Václavkova -> Myslbekova -> Gebauerova vše v dosahu max. 300m od prodejny).  Zastávka hromadné dopravy Kuldova (tram. č. 2,3) je pouhých 200m od prodejny.

Mapu studia naleznete na mapách Google