Bydlení v Praze na klidném místě je možné mít za super cenu!

Pokud i vy hledáte bydlení v Praze, potom pro vás máme tip, který by vás měl rozhodně zajímat. Projekt RD Chýně totiž pokračuje výstavbou druhé etapy, takže domy na prodej Praha západ jsou opět k mání. Proč zvolit bydlení od RD Chýně?
Důvodů je hned několik…

Prodej domu Chýně – Praha-západ je projekt, díky kterému můžete mít výborné bydlení v Praze i vy. Jedná se totiž o nízkoenergetické řadové domy, které přinášejí komfortní bydlení pro každého. Praha západ – Chýně je velmi atraktivní lokalita, která je jako stvořená pro klidné bydlení s celou rodinou. Lokalita je výborně dostupná, nachází se tu i veškerá občanská vybavenost a na své si přijdou i milovníci sportu, protože v okolí se nachází řada cyklostezek a krásná příroda.

Jaké domy jsou k mání?

Domy na prodej Praha západ mají podobu dvojdomků a je možné je mít ve velikostech 4+kk nebo 6+kk. Každý domek má ve své bezprostřední blízkosti i pozemek. Všechny domky jsou nízkoenergetické, takže budete mít i úsporného bydlení. Nový dům o velikosti 4+kk včetně pozemku (užitná plocha domu je 99 m2 a plocha pozemku 202 m2 ) můžete mít již za 3 326 500 Kč – cena, kterou jinde prostě nenajdete!

Jednejte dokud je čas!

Lokalita Praha – Chýně patří mezi velmi žádané a to hlavně díky klidu a krásné přírodě, která domy obklopuje. Pokud tedy i vy chcete bydlet v Praze a přesto v příjemném klidu přírody, neváhejte, domluvte si schůzku a běžte si svůj nový dům prohlédnout. Nevyplatí se na nic čekat….

Kontaktní informace najdete na www.rdchyne.cz