Společnost ALBO® připravila na letošní duben unikátní akci

 

Přemýšlíte o nákupu nových oken a dveří ať už pro vybavení nové domácnosti nebo rekonstrukci té starší? Hledáte kvalitního výrobce a distributora těchto stavebních výplní, který by k vysoké kvalitě přidal ještě něco navíc? Vyčkáváte na to, až některý z výrobců učiní takovou nabídku, na kterou se vyplatilo počkat? Tak možná právě pro vás nyní nastala ideální chvíle pro nákup oken a dveří od společnosti ALBO®.

  

alboCo vlastně ALBO® vyrábí a nabízí?

Společnost ALBO® je na našem trhu jedním z největších specialistů na výrobu a montáže dřevěných eurooken. Dřevěná eurookna ALBO® dosahují nejvyšších možných kvalit a hodí se na všechny typy objektů od moderních novostaveb až po historické objekty. Díky dlouholetým zkušenostem na trhu si společnost vybudovala stabilní a silnou pozici na trhu. Neustále se také snaží o rozšíření sortimentu nabízeného zboží. V nabídce tedy nejsou jen dřevěná eurookna, ale najdete zde také dřevohliníková okna, dřevokarbonová okna, vchodové dveře, interiérové dveře a také mnoho dalších specifických výrobků. Každá kategorie výrobků ALBO® je zastoupena mnoha druhy a modely výrobků tak, aby si mohl vybrat opravdu každý. Stabilní pozici na trhu si společnost ALBO® udržuje také různými akcemi, které nabízí svým zákazníkům. Pro duben 2014 je nabízena jedna z nejvýhodnějších.

 

alboKupte v dubnu okna a dveře ALBO® a zdarma dostanete speciální montáž

Akce pro měsíc duben 2014 od společnosti ALBO® patří k nejvýznamnějším. Ke každým objednaným nebo zakoupeným oknům a dveřím ALBO® totiž zdarma dostanete jejich montáž. Nejedná se ovšem o obyčejnou montáž, ale o montáž za použití parozábranného systému. Tato montáž dosahuje mnohem vyšších účinků z hlediska odolnosti proti vodě i vlhku. Aktuality ALBO® se vyplatí sledovat a unikátní nabídku využít v pravou chvíli.

Kompletní informace najdete na www.albo.cz