Vystavte s dveřmi od D&L mont stopku nevítaným hostům

Kdy jste naposledy přemýšleli nad tím, že i Váš dům nebo byt se jednomu může stát terčem útoku zlodějů? Pokud nikdy, doporučujeme Vám si připustit, že se to může stát i Vám. Nečekejte na nemilé překvapení a případné nebezpečí! Dvousloví „bezpečí domova” si nemůžete říci s čistým svědomím, pokud nepoužíváte bezpečnostní dveře od společnosti D&L mont.
  

 

 
  

Bezpečnostní dveře = účinná ochrana domova
bezpečnostní dveřeŽe jste nikdy nepřemýšleli nad tím, že by Vás snad někdo mohl vykrást? Tak to se nijak nelišíte od lidí, kterým již domov alespoň jednou zloději vykradli. „Nikdy mě nenapadlo, že by se to mohlo stát i mě,” komentuje 99% lidí tuto hrůznou událost. Nikdo z oloupených nečeká, že jej zloději někdy vykradou! 17 let zkušeností společnosti se zabezpečením by Vám mohlo vyprávět bizarní příběhy. Budete také riskovat, nebo raději vsadíte na jistotu bezpečnostních dveří?

Dveře otevřete je pouze klíčem – ani páčidlo vám nepomůže
Velice kvalitní prevenci před zloději a zlodějíčky poskytuje společnost D&L mont díky bezpečnostním dveřím GERDA, SHERLOCK, NAPAKO, SKYDAS a SECURIDO. Dveře vypadají na oko velice dobře, navíc mají masivní konstrukci, díky níž jsou pevné jako skála. Neplatí na ně žádné fígle, díky kterým zloději obchází dveře tisícovek bytů ročně. Nejenže na ně neplatí páčidlo, ale na některé dokonce ani výbušnina!

Nepodceňujte ani zabezpečení oken
Chcete se doma se svou rodinou cítit opravdu bezpečně? Pak myslete nejen na dveře, ale též na kvalitní zabezpečení oken – často nejzranitelnějším místem domu nebo bytu. Bezpečnostní fólie ochrání Vaši rodinu i majetek, i kdyby měl zloděj střelnou zbraň!

Více informací a kompletní nabídku společnosti naleznete na www.dlmont.cz.