Bytový luxus v těšné blízkosti nádherné přírody – představujeme Liboc!

 

Bydlení může mít mnoho podob. Můžete se trápit ve starém bytě nebo domě, bydlet na okraji města a těžko dojíždět do centra nebo se můžete těšit z luxusu a moderní podoby vaší domácnosti. Pokud se i vám nejvíce líbí třetí možnost, měl by vás zajímat nový projekt Liboc. Jedinečný není jen svým provedením, ale i lokalitou, ve které se nachází.

 

Modernu a luxus najdete v každém detailu

Bydlení Liboc je nový developerský projekt, který vzniká na Praze 6 v jedné z nejkrásnějších lokalit a sice v blízkosti přírodní rezervace Divoká Šárka. V rámci projektu vznikne vysoce moderní čtyřpodlažní bytový komplex, který nabídne celkem 16 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až po velkorysé 4+kk. Všechny byty budou mít k dispozici balkony a k těm přízemním budou patřit i prostorné předzahrádky. Nový bytový dům bude vybaven i garážemi a chybět nebudou ani sklepní prostory. Bude se tedy jednat o prvotřídní byty v nádherném prostředí. Více informací o přírodní rezervaci Divoká Šárka najdete zde.

 

Špičkové vybavení je samozřejmostí

Nové byty Liboc zaujmou nejen moderně řešenými prostory. Budoucí obyvatelé se mohou těšit na jejich špičkovou výbavu. Všechny byty budou vybaveny bezpečnostními dveřmi, vysoce kvalitními obklady, chybět nebude ani špičková sanitární technika. Každý budoucí majitel bytu si bude dokonce moci vybrat z několika typů laminátových podlah.

 

Pro koho je Liboc nejlepší?

Byty v projektu Liboc jsou vhodné pro všechny milovníky moderního a luxusního bydlení. Vhodné jsou pro rodiny s dětmi ale i pro páry. Na své si zde přijdou hlavně milovníci městského životního stylu, kteří ovšem chtějí zůstat ve spojení s přírodou.

 

Nečekejte!

Do nových bytů se bude možné nastěhovat v dubnu 2015! Prodej byl ale již zahájen, takže pokud máte zájem, na nic nečekejte.

Kompletní informace najdete na www.bydleni-liboc.cz