Ve dřevostavbách najdou posuvné dveře využití. Když vyberete ty správné stavební pouzdra

V dnešní době probíhá výstavba novostaveb podle aktuálních architektonických trendů. To platí pro celkové vybavení dřevostaveb a samozřejmě také pro oblast dveří v současnosti jsou velmi populární a efektivní variantou v domácnostech právě posuvné dveře. To samozřejmě platí i pro oblast dřevostaveb. Pokud vyberete ten správný druh stavebního pouzdra.

 

Nejdřív vyberte tu správnou značku

Ještě než začnete se samotným výběrem konkrétního druhu stavebního pouzdra, měli byste si zvolit tu správnou značku. Vybírejte výrobce, kteří dokáží vyrábět dveřní pouzdra té nejvyšší kvality. Kvalitní výrobci také nabízejí kompletní sortiment stavebních pouzder pro různé typy dveří. Mezi nejkvalitnější druhy stavebních pouzder pro posuvné dveře se řadí Eclisse. Tato značka je unikátní nejen kvalitou svých výrobků, ale také pestrostí druhů v nabídce.

 

Jaké druhy můžete vybírat?

Nabídka stavebních pouzder Eclisse je opravdu pestrá a široká. Všechny druhy jsou vyráběny z kvalitních materiálů za pomoci moderních technologií. Výsledkem je naprostá funkčnost a spolehlivost při používání posuvných dveří. Vybírat můžete z mnoha druhů jednokřídlých i dvoukřídlých stavebních pouzder. Nechybí ani ojedinělá pouzdra na posuvné dveře, kde mohou být 2 dveře vedle sebe zajíždět do jediného pouzdra. Všechny druhy stavebních pouzder jsou rozděleny do kategorií podle typu zdiva. Vybírat můžete kompletní nabídky pouzder pro SDK příčky i pro zděné zdivo. Příprava pro pouzdra není nijak složitá. Stačí připravit odpovídající stavební otvor, do kterého de pouzdra zasadí. Odborná firma se již postará o zbytek. Specialistou pro pouzdra Eclisse je na našem trhu e-shop m-eclisse.cz, kde najdete kompletní sortiment a také příslušenství a možnost odborného poradenství.

Více informací na www.m-eclisse.cz.