CETRIS® AKUSTIC – nenechte se rušit otravným hlukem

Potřebujete efektivně izolovat od okolního hluku? Existuje jednoduché řešení, které nese jméno cementotřísková deska CETRIS® AKUSTIC. Proč zvolit právě ji a jaké přináší výhody?

Funkční spojení dvou materiálů
CETRIS® AKUSTIC je unikátní cementotřísková deska, která slouží k efektivní zvukové izolaci, což je způsobeno právě tím, z čeho je vyrobena. Složení CETRIS® AKUSTIC je mix cementu a dřeva. Má také speciální tvar. Je totiž vyráběna opracováním (vyvrtáním pravidelných otvorů) základního typu desky CETRIS® BASIC. Díky spojení chytrých materiálů a technologie tak vznikla efektivní izolace, která vyniká především vysokou hodnotou vzduchové neprůzvučnosti – vrtaná deska slouží jako pohltivý akustický obklad.

Odolná vůči vlhkosti i proražení
www.cetris.czVe srovnání s jinými akustickými obkladovými materiály je při použití cementotřískové desky CETRIS® AKUSTIC zajištěna například extrémně vysoká odolnost proti mechanickému proražení a odolnost vůči vlhkosti. To vše navíc při zachování vysoké třídy reakce na oheň (A2 -s1,d0).

Kam se hodí?
Cementotřísková deska CETRIS® AKUSTIC se dá použít téměř kdekoliv. Své uplatnění najde například v domácnostech, koncertních sálech, v různých sportovních zařízeních, či v prostorách s proměnlivou teplotou a vlhkostí nebo u objektů se specifickými požadavky.

Není jediná
Deska CETRIS® AKUSTIC není jediná cementotřísková deska na trhu. Cementotřískové desky se dají využít pro fasádní, podlahové, požární nebo střešní systémy, jako ztracené bednění, pro dopravní stavby nebo pro realizaci podhledů a soklů.

Více informací najdete na c.