Jak udržet krok se současnými trendy? Začněte s držákem na TV!

Moderní technologie přináší do našich životů to, co bylo ještě před několika lety zcela nemyslitelné. Například držáky na televize a monitory se proměnily z ošklivého kačátka v atraktivní a designový prvek domácnosti, nepostrádající ani četné praktické funkce. Musíte jen vědět, kde takový sortiment hledat.

Česká republika je malý trh, to ale neznamená, že si její obyvatelé nemohou dopřát to nejlepší, tedy alespoň co se příslušenství k televizím týče. Stojany a držáky na monitory, televizory ale i EET jsou i u nás k dostání ve špičkové kvalitě od renomovaných zahraničních výrobců. Může za to společnost Fiber Mounts s.r.o., která už od roku 2008 spolupracuje s předními zahraničními výrobci v čele s takovými jmény jako je  NB – North Bayou, Lumi legend, Edbak, OMB, Fiber Novelty nebo CHIEF. Je přímým dodavatelem, veškeré zboží má tedy neustále skladem a navíc za bezkonkurenční ceny.

Západní kvalita za příznivé ceny

V e-shopu drzakyastolky.cz je k dostání vše od běžných stojanů a držáků na TV až po jejich otočné, sklopné i „neviditelné“ varianty. A nechybí ani příslušenství k monitorům, EET nebo zázemí pro pořádání firemních konferencí. Nakoupit můžete jako koncový zákazník ale i za zvýhodněné velkoobchodní ceny, vždy s odbornými poradci v zádech, kteří vám rádi odpoví na každý dotaz.

Vždy se můžete spolehnout na vysokou kvalitu nabízeného zboží. Jeden příklad za všechny krásně ilustruje provedený test zaměřený na jednorázové přetížení nabízených držáků na TV (např. vlivem zásahu dítěte). Na test se můžete podívat zde: Ultra tenké držáky na LCD a LED televizory, už předem vám ale prozradíme, že všechny testované kusy obstály bez potíží. I když byla jejich funkce někdy nenávratně narušena, k pádu TV na podlahu nikdy nedošlo. Vaše děti i domácí mazlíčci tak budou s takovým příslušenstvím zaručeně v bezpečí.