Na jaře se nutné dům zkontrolovat! Můžete na tom i vydělat!

Jaro je tu, takže je nutné provést nejen jarní úklid ale hlavně zkontrolovat dům a zjistit, co je po zimě nutné napravit a opravit. V tomto článku se dozvíte, na co si dát pozor a přinášíme vám i tip na to, jak jarní úklid a kontrolu zefektivnit. Pořídit si totiž můžete…

 

Co je doma, to se bohužel počítá

Kontrolu stavu domu začněte na střeše. Důsledně zkontrolujte krytinu, zejména hřeben a ujistěte se, zda tam nechybí nějaká vrchní taška. Dále je dobré spočítat sněháky. To jsou ty vystouplé části v plechových úžlabích a na nižší části střechy. Mohou být ohnuté nebo utržené. Po zimě je také dobré zkontrolovat okapy.

 

Tip – co takhle spojit příjemné s užitečným?

Když už jste na té střeše a následně na půdě, a díváte se ten úžasný prostor. Nenapadlo vás udělat si zde letní bydlení? Poradíme vám, jak na to…

 

Využít byste měli moderní technologie

Podmínkou pro vznik nového obytného prostoru na půdě je úprava podlahy. Vhodným řešením může být i pro vás speciální stropní systém MAGMARELAX®, vyrobený na míru.

Tento stropní systém zajistí nejen zateplení stropu, ale současně vytvoří lehkou, přesnou, variabilní, vysoce únosnou, finančně nenáročnou a přesto moderní, ekologickou a krásnou podlahu, která je vytvořena z odolných OSB desek. Skvělé je to, že se do meziprostoru nafouká magmarelaxová izolace, která zajistí efektivní zateplení.

 

Rychlost je ohromující

Do dutin konstrukce podlahy izolatéři nafoukají zhruba za tři hodiny minerální vlnu. Vše se může dít za běžného provozu domácnosti. Izolační vrstva je jednolitá, nejsou zde mezery a nevznikají tepelné mosty. Díky této izolaci tak v zimním období dosáhnete velkých úspor nákladů na topení.

 

I bez nové podlahy

V případě, že si nebudete chtít pořídit na půdě novou podlahu, je možné systém MAGMARELAX aplikovat přímo do dutiny v podlaze půdy. Stačí, když máte k dispozici volný prostor nad stropem obytných místností. Další možností je nafoukání izolace přímo na podlahu půdy. Poměr ceny a úspory nákladů na topení zde vychází nejlépe. Nevýhodou však je, že půda není jinak využitelná.

 

Nyní s velkou slevou!

Investice do nové izolace není nijak vysoká, představuje pár desítek tisíc korun a je možné si pořídit i tzv. IZOLACI NA SPLÁTKY. Myslete na to, že zateplením stropu můžete ušetřit tisíce korun za topení ročně!

Využijte nyní naší akci na minerální izolaci MAGMARELAX a získejte slevu 20%!

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonu 800 100 533.