Jaký výrobek dokáže místnosti účinně větrat, zbavovat vlhkosti a ještě temperovat? Solární panely SolHeat!

 

Účinné větrání, redukce vlhkosti vzduchu v interiéru jsou základními prvky pro zdravé ovzduší v každém interiéru. Pokud se k těmto dvěma částem přidá ještě temperance vzduchu, kdy nebude nutné v zimním období tolik topit a bude zajištěno větrání bez tepelných ztrát, jedná se o ideální kombinaci. Navíc v dnešní době dokáže všechny 3 požadavky splnit jediný výrobek. Solární panely SolHeat od společnosti PAVLŮ-Complex, s.r.o.

 

panelPAVLŮ-Complex, s.r.o. – specialista na solární ventilace

Hlavní specializací společnosti PAVLŮ-Complex, s.r.o. je vývoj a výroba solárních ventilací. Solární ventilace jsou systémy, které dokáží účinně větrat domácnost, aniž by docházelo k jejím tepelným ztrátám. Zejména v zimním období tuto skutečnost velmi oceníte. Větrání totiž zajišťují solární panely, které jsou umístěny na fasádě domu nebo na střešní krytině. Větrání probíhá velmi jednoduchým způsobem. Vzduch zvenčí musí projít přes solární panel. Zde se ohřeje jeho teplota a teprve poté je ventilátorem vháněn do místnosti. Ohřev vzduchu je tedy zcela zdarma. Stejně tak je zdarma i chod ventilátoru. Jeho pohon také zajišťuje solární energie. Proces větrání je tedy zdarma, ale hlavně při větrání nesnižujete teplotu místnosti a vzduch je vyměněný.

 

solarVětrání je jasné, ale jak probíhá temperance?

Společnost PAVLŮ-Complex, s.r.o. nabízí ve svém sortimentu 2 druhy solárních panelů. Tím prvním jsou panely SolFresh, které plní popsané funkce. Ale solární panely SolHeat jsou vybaveny ještě jednou funkcí – tou je temperance. Tyto panely dokáží nasávat nejen chladný vzduch zvenčí, ale také vzduch přímo z místnosti. Ten znovu prochází přes panel, kde se jeho teplota ještě zvýší a pak jde zpět do místnosti. I tento proces je zdarma, poháněn solární energií. Jednotlivé způsoby nasávání u panelů SolHeat jdou samozřejmě kombinovat.

 

Kompletní informace najdete na www.solarniventilace.cz. eH dwfregfdefghfgoidgpnvidfusgrekbndpihugrnůevihigfkj vgdfgdklvbzu