Chytře zateplit? Žádný problém!

Ale pouze v případě, že zvolíte jedno z chytrých a rychlých řešení. Díky správné volbě můžete ušetřit až 30% ročních výdajů na topení a to se vyplatí!

 

 
  

 

Foukaná izolace? Rozhodně ano
Jedním ze způsobů, jak efektivně snížit náklady na vytápění, je pořídit si efektivní izolaci pomocí foukané vlny. Tento způsob izolace je vhodné zvolit a to hned z několika důvodů. Prvním z nich je snadná a rychlá instalace bez zbytečného nepořádku. Foukaná vlna se totiž aplikuje ve stropních prostorech. (Je možné ji použít na trámové stropy, pultové střechy i vazníkové konstrukce. Je možné ji aplikovat i ve členitějších prostorech, foukaná vlna zakryje vždy 100% plochy!).

izolace 2

Zdravotní nezávadnost
Foukaná izolace má i další výhody. Je to především nehořlavost nebo odolnost vůči plísním, hnilobám nebo škůdcům. Foukaná izolace je stoprocentně zdravotně nezávadná. Její nespornou výhodou je i vysoká efektivita! Pomocí zateplení fouknou vlnou je možné ušetřit 20 až 30% ročních výdajů na topení.

Začněte jednat
Pokud uvažujete o tom, že chcete zateplit váš domov, začněte jednat co nejdříve. V příštím roce totiž dojde ke zvýšení sazby DPH a tak se vám může plánovaná investice značně prodražit!

Nabídka na míru
Izolace pomocí metody foukané vlny je specializací společnosti Foukané izolace s.r.o., která nabízí rychlou a profesionální práci! Kromě toho mají pro zákazníky (nejen) vánoční dárek v podobě skvělé ceny, nadstandardní záruky a dopravy po celé ČR zdarma.

Více informací najdete na www.foukaneizolace.cz .