Podlehněte podmanivému designu schodiště i Vy

Jen málo slov se dnes v oblastech výroby používá častěji než slovo „design”. Design je dnes základem všech kvalitních a dobře vypadajících výrobků. Schválně zkuste najít někoho, kdo jej ještě nikdy neslyšel. Málokdo však ví, že je původem z latinského de-signare, což znamená označit či vyznačit. Co znamená v současnosti Vám pomůže názorně vysvětlit designérské studio specializující se na schodiště a zábradlí již více než 14 let – společnost EQUIPE DESIGN.

 

schodiště

Co je design?
Design dnes střetáváme doslova na každém kroku. Ať jsme uvnitř, anebo venku, ať už jsme v obchodě s doplňky domácnosti, či v designovém studiu. Pojem „design” se totiž v průběhu posledních 30-40 let rozšířil a začal používat také jako návrh, zejména vysoce moderní návrh. A pokukujete-li v současnosti po moderním návrhu exteriérového či interiérového schodiště, rozhodně nepřehlédněte nabídku EQUIPE DESIGN.

Klasické rovné i jiné tvary schodiště
Společnost Vám nabídne mnoho provedení schodiště, a to ať už máte zálusk na schodiště ve dřevě, z kovu či kombinované. Můžete být svědky velice kreativního využití materiálů, díky nimž se Vaše schodiště stane nepřehlédnutelnou dominantou. Máte možnost vybírat klasické rovné, schodiště v provedení do L nebo U nebo i točité schodiště. Sami se můžete přesvědčit, že zakázková výroba schodiště Vám poskytne dostatečný prostor pro všechny Vaše požadavky a nápady.

Pro více informací, bohatou fotogalerii a reference na kvalitní práci stačí navštívit www.equipe.cz.