Postavili jsme, chceme se stěhovat- mytí oken a úklid jsem vyřešila externě!

Ahoj všichni. Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost, jak jsem vyřešila umývání oken na našem novém domečku. Z kterého konce mám vůbec začít? Všechno se má prostě tak, že konečně finišujeme s našim rodinným domkem a potřebuji ho celý, jak se říká ,,vygruntovat“.

Mám dva malé školáky doma, zaneprázdněného manžela a všechno musím zvládnout sama. Už dávno jsem přemýšlela, jak to všechno stěhování, úklid, umývání zvládnu. A tak jsem začala ,,googlit“ a projíždět internet . Poohlédla jsem se po několika firmách z okolí, porovnala si ceny a služby.

 

Pak jsem vzala do ruky telefon, že tedy někoho vyberu, ať mi ta okna umyje. Narazila jsem na firmu, nějaké umývání oken Brno a okolí, bohužel paní mi na druhé lince nebyla schopna říct termín, ani celkovou cenu, prý si to musí dojet zaměřit a  nevím, co všechno. Druhá firma byla zaměřena vyloženě na úklidy a pořád mu nutila celý úklid, že mi jako ,,udělají“ cenu. A říkala jsem si – tak do třetice všeho dobrého- zkusím ještě zavolat na A SERVIS LIPKA s.r.o. a buď se domluvím, nebo jdu na to sama.

A helemese šlo to- termín, jaký se mi hodil, cena úplně v pohodě a tak už se mohu těšit jen na výsledek. A jak to teda dopadlo? A SERVIS  k nám přijel, okna umyli- jsou teď úplně výstavní! Takže na to by můj kýbl s hadrou opravdu nestačil. Není to jen tak po všech pracích z oken vše sundat- prach, sem tam nějaká malta, omítka, barva apod. On ten náš domeček není žádný hrad, ale myslím, že by mi dala za pravdu každá žena s rodinou a prací a všemi starostmi, že když odpadne umytí oken, hned má člověk trochu klid na duši. Jana, 38

 

Čištění koberců po malování v Brně

Já a moje paní jsme nevidomí, a proto bylo zapotřebí po výmalbě našeho bytu zajistit i úklid a čištění koberců. Čištění koberců jsme si nezřizovali poprvé, ale s předchozí firmou jsme nebyli vůbec spokojeni. 

Říkali nám, že využívají nějakou extrakční metodu čištění koberců,  s využitím chemie, což bylo i cítit, ale o výsledku jsme se na vlastní oči bohužel přesvědčit nemohli. Koberec byl ještě poměrně dlouho poté mokrý, ale citelně nadýchaný a tudíž jsme věřili, že svou práci provedli zodpovědně, tak jak by měli. Opak byl pravdou.

Druhý den jsme pozvali naši známou na návštěvu, abychom se pochlubili novou výmalbou a čistým kobercem. Když však přišla do obývacího pokoje úplně se zhrozila. Koberec byl sice nadýchaný, ale celý flekatý. Naštěstí měla kontakt na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. a protože jsme se báli, abychom nepřišli o koberec úplně, ihned jsme je kontaktovali.

 

Domluvili jsme si čištění na další týden. Přístup A SERVIS byl úplně jiný než u předešlé firmy. Jak domluva samotného čištění, tak příjezd pánů na úklid, byla naprosto bezproblémová. Koberec nám vyčistili a díky velmi efektivní strojové metodě ho navíc i vydezinfikovali a zbavili roztočů.  Náš byt byl cítit čistotou ještě dlouho poté.  Pánové byli navíc velmi ochotní a pomohli nám dát dokonce i nábytek na původní místo.

Když jsme pozvali naši známou znovu, aby zhodnotila práci A SERVIS, byla nadšená a slíbila, že nám pomůže s poděkováním. Firmu A SERVIS LIPKA můžeme jen doporučit a až budeme potřebovat, určitě se na ně zase obrátíme!