Tlakové nádoby pro Váš dům v akci od Topeni-koupelny.cz

Problematiku řešení rozvodu vody v domě vysoce elegantně řeší kvalitní expanzomaty. V rozmanité škále objemů a vlastností je do Vašeho domu přináší za akční ceny společnost www.Topeni-koupelny.cz.

 

 
  

 

 

Tlakové nádoby Reflex
Tlakové membránové nádoby jsou určeny k vyrovnání objemových změn kapalin vlivem teplotních změn v topných a chladících soustavách. Jedná se o elegantní a spolehlivé řešení expanze kapalin, což zajišťuje pevná membrána uvnitř expanzomatu. Díky uzavřenosti topných i chladících soustav nedochází k nežádoucím ztrátám vody ani spotřebě další energie.

Různé vlastnosti a velikosti
Tlakové nádoby jsou realizovány v různých velikostech a o různých vlastnostech v závisloti na Vašich požadavcích. Nejmenší expanzomat N 8/3 o rozměrech 272 x 233 mm má celkový objem 8 litrů a jeho maximální provozní přetlak jsou 3 bary. Obsahuje pevnou membránu a maximální dovolenou provozní teplotu 70°C. Naopak největším z rodiny tlakových nádob v nabídce je expanzomat 140/6 o rozměrech 315 x 890 mm a celkovým objemem 140 litrů. Nabídka samozřejmě obsahuje mnohem více variant. Všechny expanzomaty splňují normy Evropské směrnice pro tlaková zařízení 97/23/EG.

Akční nabídka
A právě na expanzomaty jsou v současné době připraveny zajímavé slevy – celých 35%! Pro více informací stačí navštívit www.Topeni-koupelny.cz.