Mytí výloh Praha. Stržení a odstraňování polepů, folií a celopolepů

Naše prodejna s dámským oblečením Promod, kterou byste našli kousek od vstupu do obchodního centra, si od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí výloh Praha, nechává umývat výlohy již delší dobu. Možná pět šest let? Za tu dobu se tu vyměnilo již několik vedoucích, avšak jsem ráda, že spolupráce s touto firmou i přesto trvá po celou dobu. Mytí výloh máme nastavené po vzájemné dohodě na jedenkrát měsíčně komplet všechno – a že toho u nás je.

Nejen vnější a vnitřní strana, ale i skla vevnitř, kterým říkáme „akvárko“ – tvoří totiž trochu uzavřený prostor vevnitř prodejny. Avšak jejich firma se o ně stará dobře. Vlastně ne jenom jednou měsíčně, někdy potřebujeme i častěji, když je to akutní – třeba když čekáme kontrolu z centrály. Ale stačí zavolat a firma A SERVIS LIPKA se nám snaží maximálně vyhovět. Chápeme však, že ne úplně vždy to jde ze dne na den.

Tak či tak, pak to vlastní mytí výloh probíhá skoro vždy stejně – telefonicky se domluvíme na konkrétní den a hodinu, obvykle na osmou ranní před otevírací dobou, pán z jejich firmy přijde (někdy dva) a jde umýt vnitřní stranu a naše „akvárko“. Vnější stranu má snad vždy už umytou předem, což je fajn.

My mu předtím odděláme figuríny a další věci z výloh, aby na to měl víc prostoru. Vevnitř je na mytí výloh podstatně méně místa, tudíž mu ten vnitřek prodejny zabere více času, to je jasné. Já osobně bych ty výlohy tak dobře jako oni nedokázala umýt. Navíc je máme opravdu dost vysoké, určitě přes 4 metry, není to rozhodně jednoduché.

Jsem ale ráda, že výsledek je vždy skvělý a že to snad vždy do otevírací doby stihnou a když ne, lehce po deváté hodině je dodělávat nám nevadí. Jsme spokojeni, nepotřebujeme měnit a pokud vím, jejich firma se snad stará o všechny naše prodejny v Praze, což je určitě taky pěkná vizitka.

Dále nám firma poskytuje službu odstranění, strhávání a stržení polepů, folií a celo polepů z výloh po dokončení rekonstrukci prodejen a stavebním dokončení nových provozoven v Praze a ČR. Takže doufám, že to takto půjde i nadále!

Strojové mytí, nano impregnace, čištění koberců, podlah Praha

Kvalitní společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha, provádí strojové čištění koberců a podlah v Praze a v okolí Prahy a to nejúčinnější metodou, která v současné době pro čištění koberců a podlah existuje. Ze získaných zkušeností mohou tvrdit, že jsou schopni strojově vyčistit i ty koberce, se kterými si jiné úklidové firmy nedokáží poradit a tak zrestaurují takové podlahy, které majitelé označili za nevyčistitelné podlahy.

 

 

Při čištění koberců, používají kombinaci kotoučového stroje s kartáčem, chemii BOSCH RTS 80 a vysoce výkonný třímotorový vysavač s úzkou kobercovou hubicí. Pro jejich zákazníky mohou zajistit pouze nárazové nebo jednorázové strojové čištění a tepování koberců nebo realizují pravidelně se opakující čištění koberců v nastavených intervalech – zpravidla tyto intervaly jsou 1x a 2x do roka, záleží na frekventovanosti, která koberec zatěžuje.

Čištění koberců nemůže být provedeno kvalitněji, než jejihc využívanou metodou strojového čištění, kterou provádí jejich bezúhonní a odborně zaškolení zaměstnanci. Úklidová firma A SERVIS LIPKA při zajištění dokonalého a hloubkového strojové čištění podlah používá kotoučový stroj, na který lze připevnit dva nástavce a to tzv. držák padů nebo silonový kartáč.

Kotoučový stroj, nejspolehlivější pomocník pro detailní a generální strojové čištění podlah, vyčistí jakýkoliv druh podlahy. Váha kotoučového stroje je přibližně 40 kg. Pokud je tato váha málo a je třeba silnějšího kartáčování, je na jeho hlavu položeno ještě další závaží o hmotnosti 10 až 15 kg. Tento jednokotoučový stroj považují za nejúčinnější drhnoucí stroj, který používají na podlahy, koberce, čalounění, sedačky a látkové markýzy.

V obchodních centrech jsou viděny i podlahové automaty, ať už malé nebo velké, ale ty jsou určeny pouze k běžné údržbě, pro denní a pravidelné úklidy. Jsou nevhodné pro generální a hloubkové čištění podlah, neboť jejich přítlak na kartáče není vyšší jak cca 10 kg a například po stavebních úklidech by tento automat neměl žádný úspěch. Pro strojové čištění podlah používají kvalitní a šetrné chemie.