Co potřebujete ke stavbě chalupy? Hlavně kvalitní materiál!

 

Vlastní chalupa je asi snem každého obyvatele velkého města, který si čas od času potřebuje od ruchu velkoměsta odpočinout. Najít odpovídající chalupy ale není tak snadné, jak bychom potřebovali. Proto se mnoho z nás uchyluje k variantě, nechat si postavit novou chalupu, přesně podle našich představ. Najít odpovídající pozemek není tak složité. Navrhnout vzhled chalupy také ne. Teď už jen stačí správně vybrat materiál.

 

Dřevo je na chalupy prostě nejlepší!

Nezáleží na tom, zda máte v plánu stavět sruby, roubenky, malé chatky nebo velké stavby pro více osob. Chalupy jsou odjakživa spojeny s přírodními materiál. hlavně tedy se dřevem. Dřevěná chalupy přináší vždy úplně jiný požitek než ten, na který jsme zvyklí z našich domovů. Dnešní možnosti ve výstavbě jsou téměř neomezené. Můžete si vymyslet jakýkoli tvar i velikost stavby. Díky velké a široké nabídce dřevin na našem trhu dnes dokážete nakoupit opravdu vše, co je ke stavbě chaty nebo srubu třeba. Stačí jen správně vybírat a hledat.

 

Co všechno je ke stavbě chalupy třeba a kde to najdeme?

Základem každé stavby jsou pevné základy a základová deska. Na ní musí ale přijít i odolná konstrukce. Tu samozřejmě nejčastěji tvoří trámy nebo kulatiny. Stěny chalup nejčastěji tvoří OSB desky nebo palubky. Palubky můžeme dokonce využít i na podlahy a stropy. Širokou nabídku palubek najdete zde. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na stavební řezivo (latě, prkna, fošny), které budeme potřebovat na střechu i na podlahu. Myslíte si, že hledání kompletního materiálu zabere velké množství času? Omyl! Na stránkách woodmarket.eu/cs najdete v oblasti výstavby dřevostaveb a chatek vše, co je třeba. Nabídku zde tvoří přední společnosti z celé Evropy. Díky tomu můžete vybírat vše na jediném místě a ihned vidíte nejvýhodnější nabídku.

 

Kompletní sortiment naleznete na www.woodmarket.eu/cs.