Kvalitně vyčištění koberce vydrží čisté delší dobu. Strojní čištění Brno

 

Dobrý den, pracuji jako personální ředitel v jedné firmě, kde máme všude koberce a vždycky jsme si je nechávali od někoho čistit. Ale není úklidová firma jako úklidová firma, proto bych se chtěl s ostatními podělit s našimi zkušenostmi. Ze začátku jsme zkoušeli hodně firem, protože nám na koberci po jejich čištění zůstávaly pořád fleky. Pak jsme začali zkoumat, jak je to možné a zjistili jsme, že všechny firmy, které jsme vyzkoušeli, používali extrakční metodu čištění.

 

Bylo tedy potřeba najít někoho, kdo čištění provádí pomocí něčeho úplně jiného. A tak jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové mechanické čištění koberců Brno, která čištění provádí metodou kotoučového strojového čištění, které funguje na úplně jiném principu.

 

Nemohu tedy říct, na jakém přesně, ale mohu ručit za to, že vaše koberce vyčistí vážně perfektně. Nově vzniklá špína se na nich i hůře usazuje, takže když se stane nějaká nepříjemnost typu kafe na koberci, není to pro naše uklízečky nijak velký problém. Takže já o moji kolegové všem službu čištění koberců Brno jedině doporučujeme.

 

Další velkou výhodou firmy A SERVIS je, že nabízí i další úklidové služby jako je mytí výloh, čištění oken, podlah a všechno možné, takže když potřebujete víc věcí, nemusíte zbytečně hledat někoho dalšího a dá se to vzít všechno při jednom.

 

Zaměstnanci jsou navíc velmi slušní a milý, takže tato firma splňuje profesionalitu ve všech bodech, na které si jen vzpomenete. I v ceně, protože je sice možná na první pohled o něco dražší, ale zase koberce vydrží čisté dlouho, a není proto nutné je čistit často.

 

 

Palčivý problém zateplených fasád, výskyt plísně. Likvidace, dezinfekce, prevence, sanace Brno

 

Rád bych se s vámi podělil o zkušenost, jak jsme zatočili s plísní, která se nám objevila na venkovní zdi. Vzpomínám si, jak jsme byli při zateplování fasády upozorňováni na to, že na těchto fasádách je riziko výskytu plísní mnohem vyšší. Brali jsme to na vědomí. Několik let jsme však žádné plísně nezaznamenali, až letos.

 

 

Já jsem si samozřejmě ničeho nevšiml, na problém mě upozornila manželka. Ta se snažila zbavit plísní všemožnými způsoby, ale marně. Byla z toho docela nešťastná, tak jsem se rozhodl udělat jí radost a zavolat na pomoc profesionály.

 

Na internetu jsem našel firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., likvidace, odstranění, dezinfekce plísně Brno, která se odstraněním plísní zabývá. Po odstranění plísní dokonce nanáší i ochranný LSG nátěr proti plísním. To bylo přesně to, co jsme potřebovali. Neváhal jsem a zavolal na centrálu, kde jsem jim popsal náš problém. Řekli, že to vůbec není problém a že druhý den mohou být u nás. Takovou rychlost jsem opravdu nečekal.

 

Manželka byla zrovna na služební cestě, tak jsem měl radost, že ji tu bude čekat malé překvapení. Pracovníci firmy dorazili včas, prohlédli si postižená místa a dali se do práce. Ptal jsem se, jak dlouho LSG nátěr vydrží. Při standardní klimatické námaze má nátěr životnost 4 -6 let. V omezené míře pak až 10 let. Potom, co pracovníci skončili nebylo na fasádě ani památky po nějaké plísni. Zázrak, a to se s tím manželka tak natrápila.

 

Pokud vás také trápí plísně na fasádě, neváhejte a nechte si nanést LSG nátěr od firmy A SERVIS. Nebudete litovat.