CETRIS® HOBBY přináší efektivní řešení pro zahradu

Chcete už konečně, aby vaše zahrada k něčemu vypadala? Nebo chcete upravit prezentační prostory před vaší firmou nebo domem? Pokud ano, zajímejte se o speciální záhonové obrubníky CETRIS®, přinášejí totiž zajímavé výhody.

 

 

 

Super odolný materiál
CETRIS® záhonový obrubník je cementotřísková deska a právě díky speciálnímu spojení cementu a dřeva přináší hned několik výhod. Mezi nevýraznější patří extrémní odolnost obrubníků. Desky jsou odolné proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, ohni, jsou také mrazuvzdorné a jsou dokonce i velmi odolné proti plísním, hnilobám a hmyzu. Mezi jejich velké přednosti patří i nízká hmotnost, která zaručuje snadnou a poměrně rychlou práci. Obrubníky z cementotřískové desky jsou navíc absolutně ekologicky nezávadné a maximálně hygienické.

cetris

Praktické rozměry
CETRIS® záhonový obrubník má pravoúhlý formát tloušťky 28 mm. Jeho rozměry jsou 1 250 x 250 mm. Horní hrana je oboustranně zkosena, boční hrany jsou frézováním upraveny pro vzájemné spojení (pero+drážka). Lze je ale různě upravovat. Obrubníky je díky jejich složení možné řezat, vrtat popřípadě frézovat. Obrubník je potom možné osadit do betonového lože, popřípadě přímo do rýhy a obsypat zeminou. Funkční prvek na vaši zahradu tak získáte velmi rychle a snadno.

Cementotřískové desky mají mnoho podob
Cementotřískové desky najdou své uplatnění i jinde. Dají se použít na stěnové, podlahové, fasádní, střešní i požární systémy…

Více informací najdete na www.cetris.cz a na www.cetrishobby.cz