CSB Naturblok – suchá montáž pro váš pozemek

 

Chcete se odlišit od sousedů nebo jen hledáte rychlý a snadný způsob výstavby plotu zdi nebo jiného stavebního produktu? CSB Naturblok systém je aktuálně horkou novinkou na českém trhu. Díky tomuto důmyslnému systému si zajistíte moderně vzhlížející plot, venkovní terasu, schodiště nebo dokonce kuchyni během několika málo okamžiků. Díky své unikátnosti a naprosté flexibilitě je tento systém vhodný pro řešení jakéhokoliv architektonického návrhu. Pojďme se podívat na hlavní přednosti tohoto prefabrikovaného systému.

 

CSB Naturblok a jeho výhody

Hlavní výhody systému CSB Naturblok spočívají v suché montáži, kdy se mohou mokré procesy úplně vyloučit. Vlastní montáž je navíc natolik jednoduchá, že ji zvládne i šikovný samouk. Bez tak výrobce doporučuje návrh a postup práce prokonzultovat a předejít tak případným nesrovnalostem.

Díky flexibilitě prefabrikovaného systému se sami můžete rozhodnout, co si nakonec z jednotlivých bloků postavíte. Vše se spojuje do jednotlivých zámků, takže není zapotřebí žádné malty.

 csbeton

Postup výkopové práce s CSB Naturblok

Při výstavbě plotu je potřeba vyhloubit 30 centimetrový základ o šířce 60 cm. Tento výkop vyplníte štěrkem, který následně řádně zhutníte, nesmí se zapomenout na drenážní trubku pro odtok vody. První dvě řady bloků musí být uschovány pod úrovní terénu, je nutné si vypočítat výšku první řady.

Jednotlivé bloky mají speciálně vytvořené drážky, které do sebe skvěle zapadají. Bloky se skládají tak, aby na výšku i polohově byly naprosto srovnané. V oplocení se dají vytvořit standardní sloupky a dokonce i úchyty pro plaňkový plot nebo pletivo.

 

Pokud vás o tomto CSB Naturblok systému zajímají i další informace, přejděte na internetové stránky prodejce na adrese http://www.csbeton.cz/cs