Nábytek přesně dle vašich představ

Máte konkrétní představu o vybavení své ložnice, ale nemůžete najít nic vyhovujícího v katalogu? Tak proč nezadat návrh odborníkovi a nechat si vyrobit nábytek šitý na míru? Vyberete si materiál, barvu, přesné rozměry, tvar a jiné detaily. Výsledkem bude originální kus, jenž byste jen těžko hledali v katalozích se sériově vyráběným nábytkem. S odborníkem se můžete poradit zcela nezávazně, nemáte tedy co ztratit, ale naopak získat něco pěkného, a dokonce sklízet pochvalné poznámky od návštěv!

 

Vybavení od dětského pokoje po restauraci

Nábytek Marek je profesionální truhlářství v Praze, vyrábějící široký sortiment nábytku na míru. 3D návrh kuchyně můžete získat po konzultaci s odborníkem nebo také návrh vybavení ložnice, kanceláře, dětského pokoje či restaurace. Nikdo jiný nebude mít stejné vybavení jako vy. Buďte kreativní a nechte si vyrobit nábytek dle vašich představ!

Oprava poškozeného kusu nábytku, zdroj: www.truhlarstvi-marek.cz

Oprava poškozeného kusu nábytku, zdroj: www.truhlarstvi-marek.cz

 

Rozbitý stůl po babičce? Ještě není vše ztraceno

V Nábytku Marek si můžete nábytek nechat vyhotovit, ale i opravit. Omylem jste poničili drahocenný stůl po babičce a nechcete se jej vzdát? Kontaktujte odborníky a nechte si jej opravit! Oprava může být provedena přímo na místě nebo se profesionálové postarají od odvoz i dovoz zpět k vám. Pamatujte, každý problém má své řešení a za pouhou konzultaci nic nedáte.