Nastal čas na sítě proti otravnému hmyzu

Jarní počasí přináší do našich dní vždy novou dávku života. Venku je krásně teplo, my ožíváme a rádi vylézáme ze svých doupat. Avšak nejen my se probouzíme k životu – probouzí se též i hmyz, od kterého jsme měli nyní několik měsíců svatý pokoj. Jaké kroky podniknete Vy, aby Vás hmyz během teplých měsíců obtěžoval co nejméně? Jedním z nejjistějších kroků je instalace sítí proti hmyzu, s níž Vám ochotně pomůže a poradí společnost Mazel s.r.o.

 
  

První jarní… hmyz
Vzpomenete si, kdy jste se naposledy o půl 3 ráno již potřetí vzbudili a honili toho otravného komára? Vsadili bychom si na to, že je to dobrý půlrok. “Dobrý půlrok” je velice pravdivé a výstižné slovní spojení. Teď však z tohoto pohledu přichází na řadu ten méně dobrý půlrok. Všude samá moucha, vosa, komár, můra a další hmyz. Jak se na jejich první přivítání těšíte Vy?

www.vrata-mazel.czwww.vrata-mazel.cz

Sítě proti hmyzu Vám zajistí klid
Nedáváme-li si pozor, stačí jednou otevřít okno a můžete se vsadit, že za chvíli už Vám bude v pokoji či obýváku kroužit minimálně jedna moucha. Anebo komár, toho si však všimnete až v noci, kdy si budete potřebovat nejvíce odpočinout. A právě sítě proti hmyzu jsou řešením, které Vás chytře ušetří od těchto každoročních trablí. Síť si do okna můžete vybrat pevnou, svinovací či pevnou rámovou – záleží pouze na Vás, která Vám bude vyhovovat nejvíc. Více informací o sítích proti hmyzu se dozvíte na

www.mazelsro.cz.