Delta Svratka vyrobí garážové stání ke každému objektu

Nemáte ve svém domě možnost zaparkovat automobil v garáži? To rozhodně není důvod k zoufání. Automobil totiž můžete schovat před povětrnostními vlivy a před rozmary počasí mnohem jednodušeji. Stačí si nechat postavit garážové stání a máte po problémech. Velice spolehlivou firmou v tomto oboru je Delta Svratka.

 

Jak Delta Svratka garážové stání vyrábí?
Postupy výroby garážových stání společnosti Delta Svatka jsou prověřeny u mnoha spokojených zákazníků, kterým již na pozemku stojí dlouhá léta. Konstrukce garážových stání je vyrobena pouze z masivních smrkových profilů. Masivní profily jsou zárukou vysoké odolnosti a také dokáží vkusně zkrášlit vzhled vašeho domu. Garážová stání společnosti delta Svratka nabízí výborný poměr ceny a kvality, aniž by musely na kvalitě něco ubírat. Vybírat můžete z mnoha velikostí a druhů. Můžete si také ke garážovému stáni nechat postavit malý sklad na nářadí nebo na jiné potřebné věci.

 

garážové stání

 

Střecha bude podle vašeho výběru
Důležitou součástí každého garážového stání je také střecha. Právě střecha garážového stání nejvíce chrání automobil například před kroupami. Na rozdíl od jiných výrobců, kteří v tomto oboru nabízejí pouze jeden druh střechy, si u společnosti Delta Svratka můžete vybírat. Na výběr máte střechu pultovou i sedlovou. Můžete také nechat garážové stání obestavět různými druhy zástěn, aby bylo auto ukryté ze všech stran.

 

Kompletní nabídku garážových stání naleznete na www.deltasvratka.cz