Nechcete klasické dveře na pantech? Zvolte dveře zásuvné!

 

Vynález zásuvných dveří a především pouzder přinesl do oblasti architektury velkou změnu v oblasti dveří. Dříve byly na výběr pouze dveře na pantech nebo dveře shrnovací. Dveře na pantech samovolně zavírá průvan, jsou nebezpečné a při otvírání zabírají místo. Shrnovací dveře zase nedosahují takových kvalit, jaké bychom vyžadovali. Naštěstí nyní můžete mít dveře, které se zasunou přímo do stěny. Stačí pouze najít kvalitního prodejce, který vám nabídne sortiment zásuvných pouzder.

 

Na StavbaOnline.cz je nabídka zásuvných pouzder opravdu široká
Internetové stavebniny StavbaOnline.cz patří mezi nejspolehlivější prodejce zásuvných pouzder na našem trhu. Tuto pozici si StavbaOnline.cz zajistila především prodejem kvalitních výrobků za příznivé ceny. V sortimentu zásuvných pouzder zde naleznete pouzdra pro všechny typy dveří. Nezáleží na tom, jestli chcete dveře otevírat doleva, doprava nebo jestli mají pouze jedno křídlo nebo dvě. Najdete zde prostě vše. Nabízená pouzdra jsou od nejkvalitnějších firem značky JAP a Alvelis. I přestože se jedná o vysoce kvalitní produkty, jejich nízká ceny na StavbaOnline.cz vás jistě potěší.

 

stavební pouzdrostavební pouzdro

 

Pouzdra jsou do novostaveb i pro rekonstrukce
Pouzdra pro posuvné dveře naleznou využití v každém interiéru. při stavbě novostaveb se v místě dveří nechá pouze větší otvor, aby se tam vešla konstrukce pouzdra, které se jednoduše zazdí a není vůbec vidět. Při rekonstrukci se musí otvor pro pouzdro nejprve vysekat a pak je postup stejný. Výsledek ovšem stojí za to. Posuvné dveře mohou být využity v domácnostech, kancelářích, veřejných budovách i v dílnách. 

 

www.stavbaonline.cz