DEN DŘEVOSTAVEB 2018 se blíží

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) pořádá pro všechny příznivce dřevostaveb akci „Den otevřených dřevostaveb 2018“, která se bude konat v sobotu dne 6. 10. 2018 od 10:00 do 17:00 hodin,

kdy budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové a referenční stavby členských firem ADMD na území celé České republiky.

Akce má moto:  Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka.

Smyslem akce je poskytnout návštěvníkům kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co nejvíce prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby.  Jinými slovy se dá říci, že se jedná o Den otevřených dveří ve vybraných dřevostavbách v ČR.

Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci dne 6. 10. 2018 navštívit bude kolem čtyřiceti. Detailní přehled domů a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří budou ve vzorových domech zákazníkům je k dispozici na webových stránkách  www.DenDrevostaveb.cz.  Pro návštěvníky akce bude probíhat také soutěž na Facebooku Asociace dodavatelů montovaných domů.  

 

Ing. Vratislav Blaha, CSc.

předseda Asociace dodavatelů montovaných domů
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *