Sruby – to je zdravé a úsporné bydlení

Stojíte před důležitou otázkou. Chcete postavit dům a nevíte, jaký zvolit? Nebo toužíte po krásné rekreační chatě? Nemusíte se držet při zemi. Pokud chcete moderně bydlet v pohodlí a klidu, začněte uvažovat o srubu.

Jaké jsou výhody srubového domu ?

Na výrobu srubu se používají vzrostlé dospělé stromy na sklonku vegetačního života. Životnost dobře udržovaného srubu je více než 100 let. Dřevo je tak šetrně využito pro mnoho příštích generací. Komfort života v dobře postaveném srubu je srovnatelný s ostatními způsoby bydlení 21.století, navíc je bydlení romantické a funkční.

Atmosféra i úspora energií

Dřevo a jeho vůně navíc blahodárně působí na psychiku člověka, dodává mu energii a pomáhá zapomenout na každodenní stres. Energetické náročnosti srubové stavby se nemusíte obávat. Dřevo jakožto přírodní materiál poskytuje výjimečné izolační vlastnosti a chování srubové stavby z pohledu vytápění je diametrálně odlišné od klasické zděné stavby. Navíc dřevo dýchá a přirozeným způsobem tak reguluje vlhkost v domě a v každém ročním období udržuje příjemné klima. Dřevo rovněž pohlcuje pachy a škodlivé látky.

Kvalita a reference

Pokud uvažujete o stavbě srubu, obraťte se na odborníky. Pomůžou vám například specialisté ze společnosti KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o., která na českém trhu působí již řadu let.

Více informací o výstavbě srubových domů naleznete na www.kanadskesruby.cz