Sháníte kvalitní bezpečnostní dveře? Obraťte se na firmu D&L mont s.r.o.

Tato firma nabízí bezpečnostní a vchodové dveře od velmi známých a prověřených výrobců, jako jsou  Gerda, Sherlock, Napako, Masonite a Centurion-R. D&L mont s.r.o. na trhu působí již od roku 1995 a od té doby nasbírali nespočet zkušeností, které při svém zaměstnání aktivně uplatňují. Není divu, že mají čím dál více spokojených zákazníků.
 
 

 

 

 

Mnoho zkušeností spolu s vyškolenými pracovníky

Kombinace mnoha zkušenosti a speciálně vyškolených pracovníků dělá své. V současné době je tak firma  D&L mont s.r.o. složena z několika odborně vyškolených montážních part, vynikajících techniků a několika administrativních pracovníků. Firma je tak zaměřena na montáž bezpečnostních a interiérových dveří, okenních fólií, mechanických zabezpečovacích systémů oken a dveří, ale i montováním okenních parapetů, žaluzií a sítí proti hmyzu.

 

Bezpečnostní dveře Gerda a Sherlock

Dveře Gerda jsou určeny především do rodinných domů, bytů a kanceláří. Mohou se pyšnit 20letou  tradicí jejich výroby, a tak od nich očekávejte neobvyklou odolnost proti vloupání a to té nejvyšší kvality. Jinak tomu však není ani u protipožárních dveří Sherlock. Jejich proces výroby je prověřený a certifikovaný systém, který splňuje požadavky a nejnovější normy. Jedná se o celokovové, dvouplášťové konstrukce s příčnými a podélnými ocelovými výztuhami. Je tak jen na Vás jaké dveře si vyberete.

Montáž trvá pouze jeden den Pokud si ovšem s výběrem nevíte rady, nebojte se obrátit na specialisty z již zmíněné společnosti. Ti Vám velice rádi poradí a pomohou s výběrem. Následující montáž vybraných dveří, včetně nové zárubně, trvá vždy jeden den.

Pro více informací navštivte www.dlmont.cz.