Vaše koberce obsahují více prachu, alergenů a roztočů, než si myslíte. Čištění Praha 2

Nikdy předtím jsme si dělníky domů nezvali. Nebyl k tomu zatím totiž žádný důvod. Manžel je hodně šikovný a všestranný, proto všechny potřebné zásahy do interiéru domácnosti zastal sám. Nikdy by si ani pomoct nenechal. Vlastně ani teď nenechá, ale výměnu oken, kterou jsme nedávno prováděli, prostě nemohl zvládnout sám. Proto jsme si na tuto práci domluvili dělníky.

 

I tak je ale manžel skoro neustále opravoval, co a jak mají dělat. Na jednu stranu to pro dělníky muselo být otravné, na druhou ale měli svou práci dělat přece pořádně. Takto nedůslední ale nebyli jen k samotné práci, po dokončení jsme zjistili, že u nás v domě nechali taky pořádný svinčík, převážně na kobercích, které jsme ale měli kryté. Asi ne dostatečně. Obyčejný vysavač na zašlapané nečistoty a hlavě prach nestačil.

 

Věděla jsem, že existují úklidové firmy, které se na důkladné čištění koberců specializují. Jednu takovou jsem si proto našla. Úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, dezinfekce koberců Praha 2. Koberce jsme zatím ještě pořádně čistit nenechávali, takže jsme alespoň měli pořádný důvod udělat to teď. Firmou A SERVIS LIPKA jsme byli příjemně překvapeni. Přesně takto si představuji profesionální práci.

 

Dokonce ani manžel na výkonu pracovníků firmy nenašel chybu, takže firma se opravdu předvedla. V kobercích musela být spousta prachu, který jsem z nich ani vysavačem nedostala, protože najednou úplně prokoukly. Jako by firma A SERVIS dělala zázraky.

 

Můžeme říct, že firma A SERVIS předvedla ještě lepší výkon, než jsme čekali. Spokojenost s ní nám rozhodně nechybí.

 

 

Jak na hloubkový úklid, strojní čištění podlah. Nano impregnace, voskování Praha

 

Mám soukromé kadeřnictví. Baví mě to. Všechno si zařizuji sama, jen na stříhání mám výpomoc dalších dvou kadeřnic. Můj salon není nijak velký, ale udržovat ho v čistotě také není jednoduché. Možná byla chyba nechávat dlážděnou podlahu, to ale vidím až teď. Převážně vlasy, které je třeba neustále zametat, jsou všude, občas na zem ale ukápne i nějaká barva na vlasy, o což se samozřejmě hned nestaráme a o to těžší následné mytí podlahy je.

 

 

Spočítala jsem si, že by možná bylo o něco výhodnější, abych na toto mytí najala úklidovou firmu. Čas, který nad mytím musím vždy strávit já, je totiž drahý, není to jediná věc, o kterou se musím starat. Hledala jsem tedy úklidovou firmu. V Brně jich je sice více, ale dokázala jsem si vybrat.

 

Mou volbou byla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., impregnace Praha, čištění podlah, voskování. Působila důvěryhodně. Už od začátku se mi snažila vyjít maximálně vstříc. S domluvou nebyl žádný problém. Později jsem se mohla přesvědčit také o kvalitách jejich služeb. Pracovníky mají opravdu šikovné. Jejich metoda čištění se nazývá strojová. Díky ní na mé podlaze nezanechali ani jedinou skvrnu. Jejich odborná péče podlahám velmi prospěla. Nemohla jsem být jinak než spokojená. Pracovníci A SERVISU odvedli moc dobrou práci.

 

Po této zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA hodlám navázat pravidelný kontakt, protože jsem zjistila, že se mi jejich služby opravdu vyplatí. Můžu jen litovat, že jsem firmu neobjevila už dříve, jinak nemám žádný důvod si na něco stěžovat.