Jak řešit skvrny od oleje a mastnoty. Hloubkové čištění koberců Praha 10

Jednou jsem se vrátila z nákupu domů a postavila jsem igelitky na koberec, který máme v předsíni. Mezitím jsem si šla umýt ruce a převléct se do domácího. Nenapadlo mě, že láhev od oleje je prasklá, a že může protéct na koberec. V rychlosti jsem si vzpomněla na moji maminku, která mi vtloukala do hlavy, na mastnotu jedině papír. Rychle jsem na tu mastnou skvrnu dala papírovou utěrku a nechala olej vsáknout.

 

Bohužel se to nepodařilo úplně, musela jsem se tedy obrátit na profesionální úklidovou firmu na čištění koberců v Brně. Na internetu jsem se po nějaké vhodné porozhlédla. Našla jsem jich hned několik. Začala jsem se jimi probírat a porovnávat nabídky a ceny. Nakonec mě zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců do hloubky Praha 10, která nabízí strojovou metodu čištění koberců.

 

Zavolala jsem tam a s milou paní jsem si domluvila termín čištění koberce na co nejbližší možnou dobu. S tím nebyl vůbec problém. V dohodnutý čas se dostavili pracovníci firmy a nejdříve si koberec obhlédli. S aplikací čistící chemie začali na skvrně od oleje. Poté ji nanesli na zbytek koberce. Museli ji nechat nějakou dobu působit. Po uplynutí doby působení chemie začali koberec čistit kotoučovým strojem, za nímž vznikala pěna, ve které byla vidět špína vykartáčovaná z hloubky koberce. Po ošetření koberce strojem z něj odsáli všechnu pěnu turbo vysavačem.

 

Byla jsem opravdu ráda, že se podařilo skvrnu bez jakýchkoliv problémů odstranit a hlavně že nebyla nějaká nehoda vůbec poznat. Koberec se krásně provzdušnil, voněl a barva se oživila. Do budoucna určitě budu počítat s touto firmou, protože vím, že její výsledky jsou precizní. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS moc poděkovat za záchranu koberce.

 

Jak čistit okna bez leštidel. Mytí oken, nano impregnace fasád Praha 10

Před několika měsíci se nám narodila dvojčata. Péče o ně zaměstnává téměř celou naši rodinu. Nejvíce ale moji manželku. Snažím se jí pomáhat jak jen to jde. Teď na jaře bylo navíc potřeba umýt všechna okna v našem bytě. Po zimě byla dost špinavá. Jenže manželce by to zabralo spoustu dní, já jsem si na to také netroufal a nechtělo se nám říkat ani rodičům.

 

 

Dohodli jsme se, že kontaktujeme nějakou úklidovou firmu, která by naše okna umyla. Jedno odpoledne o víkendu, když naše děti spaly, jsme sedli k počítači a na internetu hledali nějakou spolehlivou firmu na mytí oken. Našli jsme jich spoustu. Nevěděli jsme, kterou vybrat, tak jsme si řekli, že zkontaktujeme jen tu, která bude mít nejvíc kladných ohlasů a recenzí. Tou firmou byla A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí fasád, čištění oken Praha 10. Hned v pondělí ráno jsme zavolali na centrálu a domluvili si termín mytí oken v našem bytě. Paní po telefonu byla velice příjemná, dokonce nám dala na výběr z několika termínů. Také nám řekla, jak mytí oken probíhá.

 

Ve stanovený termín se k nám domů dostavili pracovníci A SERVISU. Prohlédli si všechna okna a pak se pustili do jejich mytí. Nejprve očistili rámy a parapety a pak myli skleněné tabule. Při práci používali vodu se saponátem a gumovou stěrku. Když byla okna umytá a suchá, tak je začali leštit. S manželkou jsme byli z jejich metody leštění úplně paf. Nepožívali totiž žádná leštidla, jen suchou bavlněnou plenu. Bylo nám řečeno, že leštidla nepožívají z toho důvodu, protože na sebe navazují nečistoty a prach poletující ve vzduchu. Okna se tak rychleji špiní. Díky jejich suché metodě leštění budou naše okna déle čistá a lesklá.

 

 

Od mytí oken uplynuly už 2 měsíce a naše okna jsou stále krásně čistá a lesklá. Ten trik suchého leštění má opravdu něco do sebe. Rádi bychom ještě jednou poděkovali pracovníkům A SERVISU za perfektně umytá okna. Vám všem ostatním můžeme tuto firmu jen doporučit.